Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interjú kérdésekre milyen...

Interjú kérdésekre milyen hosszan javasolt válaszolni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az általánosabb kérdésekre:

- Meséljen egy keveset magáról!

- Miért tartja alkalmasnak magát az állásra?


Hány mondatba, vagy hány percbe célszerű belesűríteni a választ szerintetek?



2017. dec. 11. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
10 éve voltam állásinterjún és elszomorít hogy még mindig ezeket a közhelyes bugyuta kérdéseket teszik fel.
2017. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet egyértelműen válaszolni, mert azt sem tudod előzetesen általában, hogy meddig tart az interjú, mennyi időt szánnak rád összesen. Nekem volt már olyan is, aminek 10 perc alatt vége lett, itt értelemszerűen egy-egy kérdésre két mondatnál többet nem tudtál válaszolni. De voltam olyan helyen is, ahol 2-3 órán beszélgettünk, közben körbe is vezettek, mutogattak dolgokat, miket kéne csinálni, mi a véleményem róla, stb. Pedig nem is voltam eddig olyan sok interjún, de tényleg marha nagy eltérések vannak.
2017. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából annyit kell mondani mint ami az önéletrajzodban van, csak mondatokba foglalva pontok helyett. Aztán majd úgyis belekérdeznek a számukra érdekes részekbe. Nem kell túl sokat fecsegni, lényegretörő legyél de azért ne tűnj beszarinak sem, aki meg sem mer mukkanni.
2017. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 18. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!