Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy gáz-és...

Mennyit keres egy gáz-és központifűtés szerelő manapság?

Figyelt kérdés
Értem ezt alkalmazottra illetve vállalkozora.

2017. dec. 11. 18:02
1 2
 1/11 A jó édes ***** válasza:
76%
Hát - van miniszterelnök ismerősöd? Mert akkor egész jól.
2017. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Számítottam ilyen válaszra :D

Kérlek, komoly válaszokat írjatok :)

2017. dec. 11. 18:25
 3/11 A jó édes ***** válasza:
69%

Alkalmazottként a fővárosban 250-350 bruttó, vidéken 200 bruttó.

Vállalkozóként a határ a csillagos ég (akár havi 1-2 millió bruttó is, ha megszerzed a tervezéshez szükséges végzettséget és engedélyeket), de ebben a formában nem érdemes csinálni, ha normál munka-magánélet egyensúlyra vágysz, mert az ügyfelek kicsinálnak.

2017. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Alkalmazott nem tudom mennyit, de maszek undorítóan pofátlanul sokat. 1 napos melókért BP-en 100e-t (zsebbe természetesen) úgy elkérnek, hogy a szemük nem rebben.


3 napos melóért (értsd: kb. 5 óra / nap, délután 1-kor már nyomuk sem volt - gondolom mentek máshova) 270e-t fizettem. A "mester" volt és 2 samesz. És ez egy nagyon jó ajánlatnak számított, ennél csak drágábbat kaptam. És még xar melót is csináltak.

2017. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotok! :)
2017. dec. 11. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokat (egy kisebb nyaralóért 1 millát simán elhoz, ha kompletten meg kell csinálni mindent benne), de a normálisak sokat is dolgoznak, kemény fizikai munka.


Apa maszek, és még olcsón dolgozik, de ő oda is teszi magát, nem végez hanyag munkát. :)

7 körül elmegy, és sokszor 17-18-ig másfél órás ebédszünettel melózik.

Bár tovább tart, de abszolút nem gányol és igyekszik rendet tartani, és a koszt minimálisra csökkenteni.


Ám a térde mint olyan, már nem létezik, sokszor kell 3-4.-re vinnie a radiátort, bojlert, a sok csövet, szerszámosládát, ami maga van vagy 25-30 kiló. Néha naphosszat vés, ás, vagy órákig térdel padlófűtésnél, pl.


Szóval maszekben jó kereseti lehetőség, de azért bőven vannak árnyoldalai is - főleg egészségi.

2017. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

Bár apa még messze nem keres annyit, mint tehetné, ha pofátlanul lehúzná az embereket, de ő nem olyan. Lekiismeretes és pontos munkát végez, mindenről - az utolsó csavarig - kér és ad számlát.

A költségvetéseit sokszor írtam én, míg otthon voltam. Hát, életemben annyi órát nem töltöttem az ár-érték arányban legkedvezőbb, mégis megbízható kondenzációs kazánok, bojlerek, vízmelegítő berendezések, radiátorok, stb. felkutatásával :D


De azt elismeri, hgoy bizony jópár olyan "szakember" van, akit ha fizetnének neki érte, akkor sem ajánl senkinek, mert trehány és szar munkát végeznek.

2017. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. dec. 18. 21:47
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
MÉSZÁROS A FORBES SZÁMÍTÁSA ALAPJÁN EGY ÉV ALATT TÖBB MINT HÁROMSZOROSÁRA NÖVELTE A VAGYONÁT: 2017-ben 105,7 MILLIÁRD FORINTJA VOLT, IDÉN MÁR 381,3 MILLIÁRD.
2018. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
11 millió forint/óra
2019. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!