Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásnak van...

Milyen vállalkozásnak van jövője ha az ember kitanulja? Központifűtés és gázkészülék szerelő | Villanyszerelő | vagy festő mázoló tapétázónak?

Figyelt kérdés
komoly válaszokat szeretnék akinek esetleg valamilyen vállalkozása ezekközül van vagy tud ezekről valamit!

2016. nov. 21. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Fűtés/gázszerelőből hiány van, sokan mentek ki külföldre.
2016. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

A jó kétkezi munkásból hiány van. Értem ezalatt azt, hogy nem alkoholista, ránézésre nem ült börtönben, ki tud mondani egy mondatot "...nák" vagy "nem-e" nélkül. Az a baj itthon, hogy sajnos az megy szakmát tanulni, aki nem elég jó gimibe és ez elég para. Sokkal több olyan brigád kéne, akikre rá lehetne bízni egy komplett lakást addig amíg a tulajdonos elmegy nyaralni és mire visszaér, addigra patent mindent. Csak hát az emberek többségére egy krumplit nem bíznék rá, hogy egy órára vigyázzon, nemhogy a kecómat (ha lenne).

Ezen kívül aminek mindig lesz jövője és egyre nagyobb, az a hulladékgazdálkodás bármilyen formája, de ez ahogy nézem nem esik az érdeklődési körödbe.

2016. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezekkel a szakmákkal találsz munkát vagy vállalkozásod is lehet de fontos hogy utóbbihoz nagy ismeretség kell mert anélkül senkitől se kapsz megrendelést.


Én festő vagyok de nincs akkora ismeretségem hogy maszekoljak úgyhogy alkalmazottként dolgozok. Munkát eddig mindig találtam és viszonylag könnyen, bár ilyenkor már nehéz.

Fűtésszerelő az viszont nagyon jó szakma, elég jó pénzeket leakasztanak. A festést sokan megcsinálják otthon de a fűtésszereléshez mindenki szakembert hív.

2016. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!