Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen predikciók vannak...

Milyen predikciók vannak jövőt illetően?

Figyelt kérdés
Elsősorban a munkákkal, szakirányokkal kapcsolatos a kérdésem. 17 éves vagyok és már nagyon a nyakamon van a pályaválasztás (kellően rosszul érzem magam, hogy még nem döntöttem el mit szeretnék kezdeni), így szeretnék egy tisztább képet kapni arról, hogy mik is azok az irányok, amik legalább tíz évre előretekintve azt lehet mondani, hogy szükséges lesz, valamint jó karriert, belehet velük futni. Meg lehet ezt egyáltalán így jósolni? Engem elsősorban az informatika és az idegennyelvek érdekelnek, de ezeken belül, nem tudom eldönteni milyen irány is lehetne amire érdemes volna rákoncentrálnom. Válaszokat előre is köszönöm!

2017. dec. 15. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz az informatika, mindenképpen azt csináld ami érdekel is, hogy örömöd is legyen benne.
2017. dec. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Tanulj idegen nyelvet és informatikát aztán húzz el abból az országból a fenébe. Nekem bejött.
2017. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Informatika, de leginkább programozást tanulj. Minden efelé megy, hogy automatizáljanak, felgyorsítsanak dolgokat. Illetve angolt mindenképp, mert olyanokkal érdemes majd kapcsolatokat kialakítanod , akik vagy 10 évvel előrébb járnak, mint a magyarok. Ez az ország nagyon le van maradva, minden értelemben.


Én pl olyan pénzbevételi lehetőségeket ismertem meg kint Angliában kb 3 évvel ezelőtt, amit itthon kb szó szerint pár ember ismer csak.

2017. dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mesterséges intelligencia, gépi tanulás.
2017. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Informatika jó választás. Egyetem vagy fősuli, erős angol mellé, és tied a világ.
2017. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg magát az informatikát és a hozzá kellő tudást, embereket is nem robotizálják.


Feltalálták már a tanulni képes programokat is, elég ha az egyik program elkészít egy másikat, mindjárt nincs szükség munkaerőre.

2017. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Az informatikán belül úgy tudom rengeteg irány van és így több opció van tanulmányi szempontból is. A programozás egy olyan dolog ami ténylegesen érdekel, régebben foglalkoztam is külön a dologgal, de egyedül nehezen jutottam egyről a kettőre. Milyen irányba érdemes mozdulni?
2017. dec. 15. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!