Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Komolyan vehető távmunka...

Komolyan vehető távmunka ajánlatokat hol lehet találni a neten?

Figyelt kérdés
Olyan ami otthoni bedolgozás, gépelés, adatrögzítés, adminisztráció stb.? A www.tavmunka.hu oldalt nem jeleníti meg a számítógépem. Hol lehet még keresgélni?
2017. dec. 16. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a halált nem értetek azon, hogy ilyen "munka" nem létezik. NEM. Nincs otthoni fingreszelés, gépelés, adatrögzítés. Világos?


Otthonról végezhető munkákat csak magasan képzett emberek tudnak végezni, jó pénzért.

Programozás, fordítás, grafikai tervezés, keresőoptimalizálás, webfejlesztés, marketing, nyelvtanítás stb.

Senki nem fog pénzt adni azért, hogy otthon meresztgetve a valagadat te gépelgess neki, mivel felvesz magához inkább egy Gizikét szarért, húgyért, aki megcsinálja, vagy kiszervezi a kulimunkát az osztályok között, és megcsinálják neki.

2017. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Speciel én 9 éve egy webáruház adminja vagyok amit otthonról végzek, most már jóideje főállás mellett. Szóval van ilyen, de nagy szerencse kell hozzá.
2017. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max. ismerősön keresztül, egy-egy alkalomra. Interjúk legépelését és fordítást csináltam ilyen formában régebben.
2017. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!