Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mi alapján döntöd el h mit...

Te mi alapján döntöd el h mit szeretnél majd te dolgozni?

Figyelt kérdés
milyen szempontok alapján vizsgálsz?
2017. dec. 21. 12:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%

Az első és legfontosabb hogy szeressem.

2. Értek hozzá, érdekel

3. Jó körülmények között dolgozhatok, jófejek a munkatársak és jó a fizu

2017. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

1. pénz

2. pénz

3. pénz

4. pénz

5. pénz

2017. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ideális helyzetben, vagy ami a valóság?

A legfontosabb, hogy ne utáld, amit csinálsz. Fizethetnek akármennyit, ha utálod, nem éri meg. Aztán olyat kell keresni, amihez munkahelyet is lehet találni. Végül ne másokra hallgass, hanem csináld azt, amit szeretnél. Az én szüleim feltétlen valami irodai/kiskosztümös munkát akartak nekem, 20 évvel később jöttem rá, hogy én állatokkal akarok dolgozni gumicsizmában és kint a természetben. Anyám a mai napig nem érti, hogy lehetek ettől boldog. Pedig sokkal jobban szeretem, mint egy irodában ücsörögni. Persze ez fordítva is igaz lehet.

Amit még érdemes végiggondolni:

- hány órát akarsz dolgozni? Hajlandó vagy karácsonykor, éjszaka dolgozni? Gondolj a nővérekre, buszsofőrökre pl.

- utazni, autózni szeretsz-e? Sok ügynöki munkánál pl többet ülsz a kocsiban, mint az ügyfeleknél.

- emberekkel szeretnél foglalkozni, vagy inkább olyan munkát keresel, ahol egyedül dolgozhatsz?

- kibírod, hogy téged utasít egy főnök, vagy inkább a magad ura szeretnél lenni?

- képes vagy nyelveket tanulni? Sok munkához elengedhetetlen.

A sort még lehetne folytatni. De szerintem ezek a fontos kérdések.

2017. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. szeressem

2. Ne legyen se esti, se hétvégi munkavégzés

3. Korrekt fizu legyen

N23

2017. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pénz, mert abból lesz az ötös BMW
2017. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elküldesz 100 önéletrajzot szimpatikusnak tűnő hirdetésekre. Aztán majd ha valahova hajlandóak felvenni, akkor eldöntöd hogy annyi pénzért akarsz-e robotolni vagy tovább keresel.(99,9%)

Szempont : Ha nem fogadom el éhenhalok-e holnap ?

Vagy legyél a legjobb az országban a szakmádban, mondjuk egy hiányszakmában és te diktálhatod a feltételeket. ( 0,1%)

2017. dec. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromtól ez volt a hobbim, egyértelmű volt mindig, hogy mit fogok csinálni.
2017. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Városon belüli munkahely, karrierlehetőségek, legalább havi átlag 350-400k nettó fizu, jó iroda, jó vezetőség.
2017. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#4. vagyok, még azt kihagytam, hogy milyen áldozatot vagyok hajlandó hozni... idegen nyelvet "nem szerettem" volna beszélni, de a többi vágyam/feltételem miatt vállaltam
2017. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hehe. Valami olyasmit akartam írni, mint a #6-os, de az ő megfogalmazása frappánsabb, lényegre törőbb és életszerűbb lett. Üdv a való életben!
2017. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!