Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mit szeretnél dolgozni/mit...

Te mit szeretnél dolgozni/mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Esetleg letudod írni,hogy mennyit keresel,ha nem titok?

2016. szept. 11. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

mindegy a mit, de:


-napi 8 órában

-túlóra nélkül

-idegesítő főnök nélkül

-kapkodás és stresszmentesen

-normális fizetésért (150e, de inkább 200e nettó)


én árkot is ások vagy sz@rt is lapátolok ha a fenti dolgok teljesülnek. Eddig még nem találtam olyan munkát, ahol ezen feltétele adottak, stabilan hosszútávon.

2016. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bithorlo ***** válasza:
93%
Nekem megvan az, amit az első írt, bár ritkán előfordul, hogy szűkös a határidő, vagy bal lábbal kelt a főnököm, de ezt leszámítva minden stimmel. A bérem meg pont a kettő között van, 176000 nettó. Ez egy multi, ahol anyaggazdálkodással foglalkozom és idén lesz 10 éve, hogy el kezdtem itt dolgozni.
2016. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Azt csinálom amit szeretek.

Közgazdász vagyok, pénzügyi, adózási tanácsadással foglalkozom. Nem multi, de igaz nem 8 óra, hanem inkább 10-12.

Kb nettó 5-600 eFt közt keresek.

Idegesítő főnök nincs, bár maga a meló önmagában nem feltétlenül nyugis.

2016. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Én 10 éven belül felsővezető szeretnék lenni multinál - lehetőleg valamilyen ipari multinál.


Jelenleg egy autóipari multinál dolgozom, br. 700e a bérem.

2016. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
3,4: az igen :D és akkor még mondja valaki, hogy szar az orbán kormány meg nem lehet megélni
2016. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Általában azért elsősorban nem a kormánytól függ ki hogy él meg, hanem az egyén hozzáállásától, kvalitásától, szorgalmától stb... azért ezt szögezzük le.
2016. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző, hát nem is annyira jó. Most igen 10 ből 1 ember két kézzel tudja szórni a pénzt. De ez nem csak a kormányon múlik. Igen fos a kormány, de attól még tanulással ki lehet nőni a gazból, csak abba kell hagyni a siránkozást és a másikra mutogatást.


Leírom én mit doglozok és, hogy mit szeretnék.


Pályakezdő informatikus vagyok, van egy viszonylag komolya Amerikai informatikai cég által kiállított bizonyítványom amire önerőből készültem fel, ezen kívül csak OKJ-s informatikai papírjaim vannak.


Jelenleg mérnöki pozícióban vagyok egy kis magyar cégnél.

Heti 40 óra, úgy jön ki, hogy H-Cs ig 8-17.00 P 8-14.30

Túlóra akad alkalmanként.

A munkám az ország pontjaiban kijárni helyszínekre ahol fel kell mérni a kitelepített hálózatot, esetenként műszerrel méréseket végezni. Aztán benn a cégnél dokumentálni.


Nettó 200E ft


Amit akarok csinálni, az benn egy cégen belül kezelni egy hálózatot, hálózati eszközöket konfigurálni, hibákat elhárítani. Nettó 400E ft és fölötte lenne ami fizetés igényt meg fogok adni, ha lesz elég tapasztalatom.

2016. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
6,7: igen erre próbáltam kilyukadni, hogy nem a kormány tehet mindenről. csak ezt el kéne magyarázni annak a jópár szabad lábon futkározó őrültnek akik pl a politika rovatban habzó szájjal viktátoroznak, meg büdös fideszeznek.
2016. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legböszmébb Feri ***** válasza:
65%

Mérnök, 440 nettó+cafi, szigorúan napi 8 óra, H-P.

Érdekes a meló, szeretem is csinálni, de pár éven belül mindenképp gazdasági/menedzsment/stratégiai tervezés irányba akarok váltani.

Jó meló a mérnökösdi, de ennél sokkal többet érzek magamban.

2016. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és 4-es,te biztosan mérnöki pozicióban dolgozol az iparban.
2016. szept. 12. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!