Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netto 200000ft-os fizetés...

Netto 200000ft-os fizetés nagyon kevésnek számít?

Figyelt kérdés
Csomagfutárként kellene dolgozni napi átlag kb 9 órában. Az építőiparban dolgoztam kőmúvesként(ez a szakmám és érettségim is van). A futár munkát a haverom ajánlotta akivel voltam több napot is megnézni és egész jónak tűnt(mármint a kőművesmunkához képest ahol ugyanennyit keresek). Még a külföldi munkán gondolkozom ott olyan 4-500000ft-ot is meg lehetne keresni betanított munkával,csak nem szívesen hagynám itthon a barátnőmet.
2017. dec. 25. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Alap- illetve középfokú végzettséghez képest egyáltalán nem, bár húzni kell egy kicsit a nadrágszíjon. Sok helyen felsőfokúra sem adnak többet (nekem sincs meg a nettó 200, 180 esetleg...) , ezért is vállaltam másodállást, mert frusztrált, hogy alig viszek haza valamit.
2017. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Még a legleharcoltabb kőműves is megkeresi a nettó 250-et, 300-at. Ha elmész EV-nek akkor meg kb. kényed kedved válogatsz a munkák között, kinyalják a segget és megkeresel nettó 400-800-at.
2017. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet nagyvárosba megkeresik,de én kisvárosban lakom itt ennyi a pénz,nincs nagy ismerettségem,hogy vállalkozó legyek,meg utálom is csinálni.
2017. dec. 25. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a nettó 200e Ft igenis jónak számít, hiszen nem programozónak mész!


Sokkal jobb, mint egy külföldi betanított szalagmeló, ahol hiába keresel többet, ha az egészséged meg a magánéleted rámegy és ahol kuporoghatsz egy tömegszálláson a nagy idegenben.


De próbáld meg és ha nem tetszik a csomagfutárkodás, akkor még mindig válthatsz!

2017. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Futárként nem rossz pénz, köművesként nagyon kevéske volt. Ausztriában az 500-at megkeresed, lejebb ne add.Menj a barátnőddel együtt. Nézetek körül,Bécs környékény drága az albérlet, de pl Graz környékén nem annyira. Öcsém, párom is kint van.Mondjuk a határhoz közel lakunk így könnyű tudi mi merre meddig kint, nagyon sokan kint dolgoznak, szellemi, irodai, mérnöki munkát is. Páromnak van kint albérlete, de csak 3 napot alszik kit, de nem köműves vagy gyàri munkás, mi megtehetjük, én itthon vagyok, de jól keresek.Öcsém köműves kint, csak hétvégén jön haza, de 600 nettó meg van neki persze.
2017. dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg kíváncsi lennék, hogy hol élnek és mit dolgoznak, akik szerint a nettó 200 nemhogy rossz pénz, de még "össze is kell húzni a nadrágszíjat" és koplalni kell. Ismerőseim legnagyobb része bőven nem keres ennyit (mint ahogy én sem), és ebben benne vannak büfészakos diplomások, keresett diplomások, érettségizettek és vállalkozók is... Mondjuk futárként pont lószar ez a fizetés, amikor az az átlag 9 óra rosszabb napokon simán lehet 12 is, ha meg túl hamar visszaérsz a telephelyre, akkor elküldenek még egy körre.
2017. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ismeritek sem az én, sem a kérdező körülményeit. Telente nem egyszer volt már havi 100.000 Ft-os gázszámlánk, és ezen felül más kiadásaink. Azon kívül gyerekeink is vannak, akiket természetes, hogy nem vonunk meg azoktól a foglalkozásoktól, amikhez kedvük van. Az étel, ruházkodás még szóba sem került. Nagyszerűen megvagyunk a turis ruhával, viszont a cipő az, ami nem mindegy, hogy mi van a lábadon. Arról nem beszélve, sosem árt vésztartalékot képezni, mert bármi történhet. Ha szerencsére nem, akkor a gyerekek megnőnek, lesz miből fedezni az egyetemi éveiket, később ki tudjuk stafírozni őket, amit édesanyámék nem tettek meg...
2017. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van egy saját lakásod vagy házad, illetve nincsenek nagy igényeid akkor elég. Amúgy meg eléggé karcsú, leginkább Budapesten.
2018. jan. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!