Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Európában milyen munkával és...

Európában milyen munkával és melyik országba lehet a legtöbb pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Egyszerűbb dolgokra gondolok nem akarok orvos lenni csak annak megfelelően kezdek el nyelvet tanulni és majd a szakmákat hozza igazítani

2017. dec. 28. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon gázszerelőként.
2017. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
És ha mondjuk előbb mennél el külföldre, és ott tanultál ki szakmát, ha már eleve ott akarsz dolgozni? És akkor nem a mi adónkat húznád le...
2017. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Svájc, egyértelmü. Csak jo szakképzés kell, és mázli hogy kijöhess :)
2017. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a skandináv országokra is gondoltam van ott ismerősöm és keres úgy mint ahogy Svájcba lehet sőt meg jobban úgy tudom 4000 frank a bruttó minimálbér és annál többet nem nagyon fizetnek főleg külföldinek
2017. dec. 31. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Svájc, Norvégia, Dánia, Izland.
2018. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Norvégiai munkához milyen szakmát érdemes ki tanulni ami ott kereset és jól fizet
2018. jan. 5. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Svájc: kezdőpénz kell kb 1 millió ft ha teljesen egyedül mész és persze nyelvtudás.

Szaktudást nem igénylő gyári-betanított melók 3000-4000frank.Vannak idény melók is zöldség gyümölcs szedés ott is ennyi a fizu de többet kell dolgozni.Ezeket a legegyszerűbb megkapni.Szakmelókhoz kell tapasztalat stb de természetesen szakmunkával jársz a legjobban.

2018. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!