Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Edenredkartyán lévő összeg...

Edenredkartyán lévő összeg meddig érvényes/levásárolható?

Figyelt kérdés
Szeptembertől van ilyen kártyám. Egyik munkatársam azt mondta, hogy december 31-ig érvényes. Viszont felhasználófiókomban ez áll: "Önnek nincs 2018. január 1-én lejáró egyenlege". Sehol máshol nem találtam róla bővebb információt. Nem szeretném feleslegesen elkölteni, szeretnék még hozzá gyűjteni. Valaki tud bővebb információt?

2017. dec. 28. 12:22
 1/2 A kérdező kommentje:

Végül egy eldugott pdg fájlban ezt találtam:


"Az Edenred Cafeteria Kártya számláin levő elektronikus juttatások lejárati idejük után zárolásra kerülnek. Az adott

naptári évben augusztus 31-ig juttatott elektronikus utalványok egyenlegének lejáratát a Programgazda a juttatás évét

követő év első naptári napjában, míg az adott naptári évben szeptember 1-je után feltöltött összegek a juttatás évét

követő második év első naptári napjában határozza meg. "


Ez azt jelenti, hogy amit szeptember 1 után utaltak az 2019. január 1-én jár le?

2017. dec. 28. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez alapján 2019.01.01-én jár le neked igen.
2017. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!