Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/dolgozott valaki a...

Dolgozik/dolgozott valaki a tescoban árufeltöltőként?

Figyelt kérdés

Nyári munkára mennék részmunkaidőben és lenne néhány kérdésem.

Ha kifejezetten árufeltöltőnek jelentkezek akkor nem kell se pénztárba beüljek, se takarítsak ugye? (lidliben pl ezeket is el kell vállalni)

átlagban mennyi a fizetés? (weboldaluk nem ír erről semmit)

És itt is többet keres az aki éjszakai árufelöltőnek megy?

Van-e felmondási idő?

Esetleg valami más hasznos infó vagy apró betűs részt tudtok-e mondani?


2010. jún. 3. 17:44
 1/4 anonim válasza:

Én dolgoztam árufeltöltőként,bár igaz hogy két napot...

Pénztárba nem kellett beülnöm de volt hogy polcot kellett mosnom,ráadásul a fogkefés,fogkrémes polcot,ami tömve volt,egyesével leszedni és visszapakolni...

Az órabérem 411FT volt.Általában minden diákmunkásnak ennyi.Az éjszakai műszakról nem tudok semmit,hogy mennyivel kap többet,de biztosan van valamilyen pótlék.

Máskülönben szerettem,mert jó volt a társaság,meg a főnököm fiatal volt és állandóan mondta hogy menjek cigizzek ha akarok:D Szerintem nem rossz munka!Sok sikert!

2010. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt a pénztárba beülést nem értem.Nem kell ahhoz valami tanfolyami képzés? Még az eladó végzettségű dolgozók se hiszem hogy magától értetődően tudják a pénztárosságot.
2010. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam ott nyáron.

8 óra meló és kapsz közben fél óra szünetet amit le kell dolgozni és az alatt kell intézned mindent wc,kaja,cigi stb.

Fizetés az 360/h körül volt de ez olyan 3 éve.

Nem kell beállni pénztárba menjél nyugodtan!

Ha jó főnököt fogsz ki akkor tényleg oké, diákokkal vannak akik nem bánnak normálisan volt olyan, hogy fässzopó targoncásnak 2 napon keresztül ugattam h vigye már el azt a k bálát mikor bálázni voltam és csak akkor vitték el mikor új targoncás jött, addig jelentősen hátráltatva volt a munkám.

Árufeltöltés viszonylag jó meló laza pakolgatás rohangászás de keményen végig kell melózni!

Ami kicsit gáz, hogy állandóan kérdezgetnek a vásárlók h mi hol van és azt az első pár héten nem biztos h fogod tudni!

Nem rossz meló szerintem vállald be jobb mint a semmittevés!

2010. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

még azt szeretném kérdezni, hogy diákszövetkezet kihagyásával is lehet diákmunkát vállalni a tescoban?

2010. jún. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!