Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki keveset keres miért azt...

Aki keveset keres miért azt utálja, aki sokat és miért nem a saját életén próbál javítani a gyűlölködés helyett?

Figyelt kérdés
Értem, hogy vannak olyan körülmények, amin nem lehet javítani (pl. rokkantnyugdíj, ilyesmi), de akkor is mire jó a köpködés, meg utálni a másokat azért, mert jól keres? Ez nekem rettenetesen visszataszító és nagyon sok ilyen ember van.
2017. dec. 30. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha tisztességesen keres sokat, nem baj. De ha mindenkin átgázolva, akkor igen. Nem csak törvényesen, hanem tisztességesen. Például az autókereskedők lehet hogy törvnyesek, de tisztességtelen aljas senkiházi mind.
2017. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

"De ha mindenkin átgázolva, akkor igen"


És mi a szar köze van hozzá? Mindenki akkora irgalmas szamaritánus ebben az országban, csak éppen nem azzal foglalkoznak ami fontos.

Foglalkoznak azzal, hogy ki milyen szemét, hogy hogy megszedte magát, foglalkoznak egy szemétben élő, undormány öreg cukrásszal, és csak mert öreg ne zárják be a lepratelepét, foglalkoznak mindennel, azt a látszatot keltve, hogy ők jó emberek, ők segítik az elesettek, és ellenzik a tisztességtelen pénzkeresetet. Ezeket az aljanépeket ugyanúgy lenézem mint a tisztességtelenül meggazdagodó pl. autókereskedőket. Mi lenne ha mindenki a saját dolgával foglalkozna? Mi lenne, ha mindenki azokon segítene akik rászorulnak? Ez utópia :)

2017. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom hogy jön ide az öreg, szerintem is jó hogy bezárták a lepraterepét.
2017. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
A Földönkívüli fajok talán mind az Emberiségen nevetnek mert nem tartják be az Univerzum Globális Törvényét.
2017. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
3-as, úgy, hogy az emberek egy ilyen undorító féregtől nem sajnálják a támogatást, meg egy emberként több tízezer ember kiáll érte... mert valahol magukat fedezik fel abban a nyomorultban. Akinek meg mondjuk nagy cukrászdája volt, és betartja a szabályokat stb, arra meg ment, hogy "ja persze, mert a polgi a haverja biztosan, és mindent elnéztek neki, meg kapta a támogatásokat". Annyira tipikus...
2017. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért tisztességtelen az autókereskedő? Ne akarjál bagóért BMW-t venni, és akkor nem cseszik át a fejedet. Ja hát a prolikat azért hajtja a vérük, hogy nekik kell a BMW...
2017. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Én egy kisautót vettem aranyáron, mert azt mondták kifilogástalan, aztán fél év alatt a vételárat még ráköltöttem. Amikor felhívtam őket elküldtek az anyámba.
2017. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ha azt mondom ugorj ki az ablakon? ...
2017. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az autókereskedőket lecsuknám 30 évre mind. Plusz vagyonelkobzás.
2017. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem utálom az aki többet keres...


Csak az nem tetszik, hogy sokan szexuális kapcsolat útján elhelyezkedve többszörösét keresik, mint én, aki elektronikai műszerész vagyok és eltartom a cégnél.

2017. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!