Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha minden jól megy a Spar-ban...

Ha minden jól megy a Spar-ban leszek gyakorlaton mivel a Tesco nagyon keveset fizetett. Spar vajon jobban fizet?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem.
2017. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tök mindegy? Aljamunka mindkettő.
2017. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha (szerinted) aljamunka akkor mi van?:D Örülj ha neked nem ilyen aljamunkád van ember.
2017. szept. 20. 23:18
 4/7 anonim válasza:
92%
Ne foglalkozz ilyen "alja" emberekkel akik lenézik a másokat azért mert bolti eladók!Valaki szívből lélekből csinálja mert ezt szereti...Amúgy visszatérve az anyagikara van pár Spar-os vendégem, a fizetés a pozíciótól függ. Tescoról nem nyilatkoznék :)
2017. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a multiknak ezen a téren csak a nevük más.
2017. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem mondjuk árufeltöltő az kifejezetten rohadt jó és elegáns meló. Most tényleg, ki nem szeretne azért csak pénzt kapni, hogy ki tolsz egy halom finomságot, és logisztikailag sorba rakod őket, vagy a konyhai osztályon még gyakorlod a lakberendező készséged is.

Kérdésre válaszolva, a Spar-ban én mindig azt látom, hogy az eladók rohadtul idegesek és hajtanak VEVŐ IDŐBEN. Ez számomra gusztustalan, és már csak néha megyek Spar-ba. Végezzék el a feltöltést nyitás előtt és nyitás után, de hogy nyitás közben töltögetnek, az eléggé alja, és én érzem már magam rosszul, hogy néznem kell őket.

2017. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kartalhu válasza:
Az "aljamunkát" végzők nélkül te se tudnál meglenni. Egyébként én szerettem eladó lenni.
2017. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!