Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy spórolhatnék januártól?...

Hogy spórolhatnék januártól? Túl kevés fizetést kapok de nem akarok örökké alkalmazott maradni. Csak az élhet pénzben gondtalan életet aki abba születik bele?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok havi 120000 ezer a fizu. Budapesten.. Havi kiadásom 55000forint ami fix. Nincs diplomám,szakmáim vannak viszont egyiksem jól fizető. Rosszul választottam(Gyógymasszőr,pincér) tudom,jól fizet a pincér de én nem vagyok egyedül álló és elvinné minden napom és ünnepem ez a szakma. Jelenleg még egy szakmát tanulok,saját szépségszalon az álmom. Minden vágyam szépészettel foglalkozni. Szeretnék külföldön dolgozni de van egy szerelmem aki nem akar. Én meg nem születtem milliomos családba önerővel nem rendelkezem :( Itthon saját megtakarításomból sajnos be kell érjem alkalmazotti munkával egy jó darabig/évekig. Váltani munkát jelenleg nem tudok. Olyan reménytelennek tűnik a világ annak aki nincs teli pénzzel..
2017. dec. 30. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

"22 éves vagyok havi 120000 ezer a fizu. Budapesten.. Havi kiadásom 55000forint ami fix. "


Tehát 22 évesen havi 60 ezer ft-ot félre tudsz(tudnál) tenni - ez egy év alatt 720 ezer ft. Tudod, hányan cserélnének Veled? :-)


"Szeretnék külföldön dolgozni de van egy szerelmem aki nem akar."

Hát akkor úgy tűnik, el kell döntened, melyik a fontosabb?

Egyébként milyen nyelvet beszélsz és milyen szinten?


Egy szépségszalon működtetéséhez pedig nem csak a "szépészet"-hez kell érteni, hanem vállalkozási ismeretek,üzleti terv is szükségesek hozzá, hogy ne bukjon meg a vállalkozás.

2017. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

"Csak az élhet pénzben gondtalan életet aki abba születik bele?"


Nagyon nem.

2017. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Elmondásod szerint havi 65 ezret félre tudnál tenni, de nem teszed, mert [kifogás ide]


Elmehetnél több fizetésért dolgozni, de nem mert [kifogás ide]


Szeretnél külföldön dolgozni, de [kifogás ide]


Mintha valami közöst találnék ezekben.. ?

Én kijavítanám az utolsó mondtatod a következőre:


"Olyan reménytelennek tűnik a világ annak aki tele van kifogásokkal"

2017. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!