Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valós lehet ez az álláshirdeté...

Valós lehet ez az álláshirdetés? Kicsit gyanús a fizu miatt.

Figyelt kérdés

[link]

A fizetés kicsit gyanúsnak tűnik főleg, hogy alapfokú végzettséget se kérnek...



2018. jan. 7. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Már csak azért is, mivel a munkaügyi központban hirdetik. Oda kell menni "interjúra" és megkel beszélni, nem kötelező elfogadni, ha még sem annyi az annyi.

Látom a felkínált bér BRUTTÓ összeg. Ez 212-ből kb. 140 nettó.

2018. jan. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, de a bruttó 270ezernek már 180ezer a nettója.

Tehát nettó: 140-180 között fizet ez a munka, ami fura, mert itt az oldalon az emberek magasabb beosztásokban sokkal kevesebbet írnak be.

2018. jan. 7. 02:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkaügyiben pedig nem hinném,hogy akkorát hazudnának a munkáltatók, vagy azok képviselői. Azt tudom, hogy szokás bemondani hasamra ütött összeget, de nem jellemző. Én pár hónapja jártam fent, addig amíg lenem figyelnek, hogy hogyan dolgozol, kínált egy étterem tulaja x összeget, ha beválsz utána már 950-1000 ft óránként. Nem érdekelte az iskolai végzettség, meg semmi.
2018. jan. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napi 12 órára elosztva nem olyan jó órabér ez egyáltalán. Egyébként bruttó összeg, és a munkaügyi honlapján van fent tehát valós abszolút.
2018. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom senki nem akar jelentkezni, ráadásul ez egy budai helyszín, arrafelé meg amúgy sem alacsonyak a bérek. Szóval szerintem teljesen reális.
2018. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Nem 12 órás a munka, két műszakot ír, délelőtt és délután.
2018. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem olyan hihetetlen, nettó 20 ezerrel több a garantált bérminimumnál. A felső határ gondolom már cafeteriával, túlórával, műszakpótlékokkal érhető el, ha egyáltalán el lehet érni.
2018. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!