Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdász diplomával milyen...

Közgazdász diplomával milyen munkaköröket lehet pályazni? Mindig csak ugribugri ugyintézonek vesznek fel betanitott munka

Figyelt kérdés

Közgazdasz diplomaval(szamvitel szakirany), akàrhova jelentkezek, mindig szakkozep elvarasos helyekre vesznek csak fel minimalberert, ahol azert nyakamba sozzàk a magasabb szintu feladatokat is..

Szamvitel irànyban pedig konyveloi vegzettseggel vennének csak fel, ami megint csak erettsegi alapu okj-s tanfolyam, de legalabb szakmai minimalbert fizet


De ez meg milyen màr hogy tobber érne egy merlegkepes okj, mint egy közgazdasz diploma?


Vidéki elhelyezkedesben kerek segitseget.


2018. jan. 7. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is a mérlegképes könyvelői képesítés nem érettségi alapú, az egy ráépülő szakképesítés, magyarán megfelelő OKJ/diploma megléte esetén lehet rá jelentkezni. Amúgy milyen diplomának a számvitel szakiránya? Pénzügy és számvitelé? Mert akkor gyakorlatilag nem kell megcsinálnod a mérlegképeset, ugyanis anélkül is, kvázi ingyen megkapod.
2018. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Örülj neki, hogy annak felvesznek. Engem még annak sem vettek fel. Nyilván nem voltam alkalmas semmire, azért van most sikeres vállalkozásom.
2018. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, van olyan ismerősöm, aki nem valami nagy nevű fősulin tanult, de már diplomázás előtt beült egy BIG4-hez nettó 220-ért. Hajtás az mondjuk van, nyelveket kell tudni, angol erős középfokon már alap.

Ilyen rossz lenne a helyzet vidéken? Mert akkor lehet, hogy érdemes lenne elgondolkoznod arról, hogy felköltözöl Pestre.

Itt konkrétan már hiányszakmák a számviteles munkakörök, egy rahedli multi, ssc keres ilyen embereket.

2018. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!