Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit választanátok? Külföldi...

Mit választanátok? Külföldi munka vagy itthon night club dupla annyi fizetéssel? Mielőbb lakást szeretnék venni, mert unom az albérlet miatt kidobni a sok pénzt. Kint több év összeszedni rá a pénzt, itt nyár végére meglenne.

Figyelt kérdés
Kint van albérletem, barátommal,akivel nem igazán illunk össze,csak eroltetes az egész. Szallasos munka kizárva kint. Itthon a club mellett tudnám folytatni tanulmányaimat, kintről nehéz lenne. Amilyen munkára engem felvennènek ,az mind egészségügyileg tönkretesz. Gerincprobléma miatt nem bírok ég helyben álló és ülő munkát végezni, kapkodni, erőlködni 8_12 órában. 10 éve vágyom már egy saját lakásra,ahol minden berendezés az enyém és ne kell több száz ezreket a semmibe kidobni csak azért,hogy ott lakom. A club szexmentes. Nyár végére már meglenne a pénzem egy saját lakásra. Azután hajlandó vagyok kimenni dolgozni,ha úgy van vagy a tanult kepzettsegemben elhelyezkedni havi nettó 120 ezer Ft ért. Lakás van ,úgy könnyebb lenne. Barátom nem fogadja el se az ilyen munkát,se azt ,hogy külön lakunk. Éjjel nappal velem akar lenni, fél percenként olelgetni. Ha kimegyek,akkor a saját életemet hagyom állni,mert ő húsba keres 1800 eurót,ha én vagy semmit vagy Max ezret. Ő örökölni is fog,én nem. Senkire és semmire sem számíthatok.
2018. jan. 9. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nightclubban szexmentes munkával egy fél év alatt nem szedsz össze egy lakásra valót. Még kőkemény szexmunkával sem...
2018. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átlag fél millió megvan belőle, ha a telet is beleszàmoljuk. Itteni alberlettel árakkal többet lehet gyűjteni. Kint 300-350 ezerből kellene megèlni és gyűjteni.
2018. jan. 9. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:

külföldre nem éri meg menni talán (amszterdan luxemburg)

budapesten meg nem fogsz olyan könnyen megkeresni egy belvárosi lakásra valót.

2018. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem Budapest...
2018. jan. 9. 19:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem külföldi munka.
2018. jan. 9. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
És havi fél millióból (ami felől erős kétségeim vannak...) mégis milyen lakást veszel 7 hónap alatt?
2018. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!