Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Matek vagy Informatika szak?

Matek vagy Informatika szak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek egy informatika szak (programozás a jövőben) vagy a matek szakkal megyek többre? köszi a válaszokat

2018. jan. 10. 16:00
 1/5 anonim válasza:
Középiskola vagy egyetem?
2018. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Matek, a programozókat nemsokára már képesek lesznek robotokkal helyettesíteni, meg amúgy is könnyen ki lehet szervezni az IT-s munkákat Indiába, matektanárokra viszont továbbra is szükség lesz. Na nem, mintha az ő munkájukat ne tudnák elvégezni robotok, csak az állam fél az újdonságoktól, szóval az iskolákban még egy darabig nem lesz változás.
2018. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szervezik ki Indiába, ne beszélj baromságot.
2018. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ekkora blődséget, amit a 2. írt..:DDDD
2018. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 én dolgoztam már együtt indiai programozókkal. Nem félek attól, hogy elvesztem miattuk a munkámat. Ők a programozói szakma betanított munkásai, akik a szalag mellett gyártják a legegyszerűbb dolgokat, de amint gondolkodni kellene, elbuknak. Komoly munkát senki nem bíz rájuk, csak a rabszolgamunkákat.
2018. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!