Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a Wish megbízható?

Szerintetek a Wish megbízható?

Figyelt kérdés
Kissé tartok attól, hogy hiba volt rajta videókártyát rendelni, hátha ugyanolyan mint a másik két társa, az eBay meg AliExpress. Aki már rendelt róla, az minőségben azt kapott, amire számított? Vagy küldtek valami után gyártott műanyag vackot?

2018. jan. 12. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz utána a gyakorikérdéseken:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=wish&katego..

2018. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Vagy küldtek valami után gyártott műanyag vackot?"


Most úgy őszintén: Kínából rendelsz, gondolom, fillérekbe kerül - mégis mire számítasz? :D

Tán I.osztályú minőségre? :-)

2018. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kínai oldal kínai termékekkel, az akcióik pedig kamuk. Ettől függetlenül ha nem a márkáért és a presztízsért akarsz fizetni, hanem beéred filléres, de működő termékekkel, akkor teljesen jó. Mondjuk én eddig csak vezeték nélküli egeret és fülhallgatót vettem onnan, ennél nagyobb és-vagy drágább technikát nem rendelnék a Wishről.
2018. jan. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mellőzni kell az ilyen oldalakról az elektronikai termékek rendelését. Vannak kivételek, mert pl a 300 Ft-os mp3 lejátszó hihetetlenül hibátlanul és jól működik. De Én ennél többet nem is adnék ki egy lehetséges gagyi minőségű műszaki cikkért. Jók ezek az oldalak, ki lehet fogni olcsó és nagyon hasznos dolgokat, kütyüket, de Én azt javaslom mindenkinek, aki ilyen előtt áll, hogy műszaki dolgot rendelne: inkább gyűjtsön még és vegye meg megbízható forrásból, itthon...
2018. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!