Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz személyiedzőnek lenni?

Nehéz személyiedzőnek lenni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni,hogy ha személyiedző akarok lenni akkor milyen egyetemre kell mennem és nehéz-e, és jól meg fizetik?

2018. jan. 15. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A munka könnyű.

Olyan embert találni, aki megbíz téged munkával... na, AZ a nehéz.

De ha már a kategóriát se találod, akkor mit akarsz? Akkor esélytelen vagy.

2018. jan. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Én kb egy éve járok személyi edzőhöz.

Az első edzőm okj-t végzett, és fogalma se volt róla, mit csinál. Teljesen kezdőként mentem oda, nem tudtam, milyen elvárásaim legyenek vele szemben. A gyakorlatokat spontán találta ki, ha nem jutott eszébe semmi, akkor ráültetett a szobabiciklire, nem emlékezett, mi volt előző alkalommal, soha nem volt bemelegítés vagy nyújtás, és többször éreztem az edzés utáni napokban fájdalmat (nem izomlázat, hanem mint mikor durván megerőlteted magad). Nem gondolnám, hoyg nehéz volt a dolga, farmr volt rajta mindig, így be sem tudta mutatni a gyakorlatokat, csak ült, amíg én edzettem, néha csokit evett közben.

6 alkalom után váltottam. A mostani edzőm tesi szakot végzett, nagyon profi. Nem azért, mert ő egyetemre járt, a másik meg nem, hanem mert figyeli minden mozdulatomat, ezáltal tudja, hogy hol vannak a határaim. Izomlázam sokszor van, de nála soha nem erőltettem meg magam. Egy betegség miatt bizonyos gyakorlatokat nem végezhetek. Nem ismerte pontosan a betegséget, de utánaolvasott, és kitalált olyan gykorlatokat, amik nagyjából helyettesíthetik. Minden alkalommal felírja, mit csináltunk, és mire legközelebb megyek, már összeállítja az aznapi programot.

Na így érdemes csinálni. Jól megfizetik, a személyi edzők kb annyit elkérnek, amennyit nem szégyellnek, csak ahogy az első is írja, pont emiatt nehéz vendégeket szerezni. Ha már megvan egy viszonlyag állandó kör, akik hetente többször sokezret otthagynak, akkor bizony igen jól lehet vele keresni.

2018. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én is járok kondizni sokat és szerintem jól el végezném majd a feladatom, remélem sikerül
2018. jan. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!