Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes személyiedzőnek lenni?

Érdemes személyiedzőnek lenni?

Figyelt kérdés

2 hónapja újra elkezdtem kondizni, étrend, edzés, kiegészítők stb.. és arra gondoltam, hogy leraknék egy ilyen képzést.

Nem akarok profi testépítő lenni pusztán szeretnék embereket motiválni. Úgy érzem jó edző lennék mert lázba tudom hozni az embereket !


Mit gondoltok érdemes személyiedzőnek lenni ?



2014. jan. 19. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem,de ha rákeresel hasonló kérdésekre,ott már 1000szer ki lett fejtve,hogy miért nem.

a mostanság divatos edzésekkel lehet pénzt is keresni nó ném embernek,aki hozzáértő.

haverom termében a crossfit edzőnek tisztán megvan az edzősködésből a havi 6 kilója.

meg ebben a búvárruhás elektromos bu-ziságban is van pénz,sokan mennek rá.

2014. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nehéz vele elhelyezkedni...
2014. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sowilo ***** válasza:
Az a búvárruhás dolog szerintem a speedfitness akar lenni. Abban brutális pénzek vannak. Csak nézzetek utána, mennyi egy havi bérlet ára. Ismerek is ilyen edzőt, nem keres rosszul.
2014. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!