Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 29 évesen nettó 310 ezer +...

29 évesen nettó 310 ezer + havi 50 cafeteria jónak számít?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Meg tudsz élni belőle? Esetleg félre is tudsz tenni? Akkor jó.

Ha nem, akkor nem.

Az én párom 23 éves, nettó 140-160 körül kap, szűkösen, de elvagyunk vele. Én még tanulok, a szüleim szoktak segíteni anyagilag, ha szükséges. 21N (20 hónapja élünk együtt)

2018. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Neked jó?

Megélsz belõle?

Van perspektíva?

Én felkötném speciel magam ha emnyit keresnék,,, öregként",30 éves vagyok.

2018. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Felkötnéd? Mert? Te beteg állat.

Az a baj, hogy mindenki azt nézi, hogy Németországban, Ausztriában, stb mennyi a bér, és ha az övék nem éri el azt, akkor szar...


Annyira tévhitben éltek, hogy aki oda kimegy, az megkap napi 24 óra semmittevésért mindent...Ugyanekkora proli csövesek lesztek kint is, mivel egy lakás 10-20x annyiba kerül, mint itthon, albérletet is fizetni kell, kaját is...

2018. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalt plasztikai sebészként kevés, gyári melóval Magyarországon jó, Luxembourgban a munkanélküli segély összegét sem éri el. Ez így nagyon sovány mennyiségű infó a válaszhoz. Annyi azért objektíve is kijelenthető, hogy magyar viszonylatban átlagon felüli ez a fizetés, amiből már mindenképp meg lehet élni, de azért nagy urizáláshoz elég kevés.
2018. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Csak azért 3-as mert fejlesztõ vagyok,és a pàlyakezdõk kapnak 350 nettót pont ezért.

Te neked lehet elég de ebbõl nem fogsz ÉLNI.

Németbe ez kb. itthoni 80ezernek felel meg azt hiszed nem tudom.

2018. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Jah igen ITTHON kapnak ennyit a junior kollégàim.
2018. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Mert mi a rákot veszel folyton? Áruld el, hogy mi a tököm kerül havi minimum 350-400-ba. :D


Ja, egy magányos lúzer vagy, akinek senkije nincs? :D értem.

2018. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is keveslem őszintén szólva (IT szektor). Amíg csak ketten voltunk a feleségemmel (neki változó a fizetése, de kb az enyémmel egy szinten van), addig azért el tudtunk belőle éldegélni, elég sok utazást megengedhettünk magunknak (tavaly egy hónap Vietnam pl.), szóval annyira azért nem éltünk rosszul.


De most 2 hónapos a gyerek, az asszony CSED-en van, ami jó (nettó 460 per hó), de utána lesz GYED, ami viszont csak nettó 170. És hát ott van még a gyerek, meg egy masszív 150 ezres lakáshitel.


Nem nagyon vagyok tisztában az itthoni bérekkel, ezért a kérdés, úgyhogy köszi minden választ továbbra is.

2018. jan. 23. 10:23
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

A hazai átlagfizetés dupláját kapod, viszont ahhoz képest amit végzel mennyire jó, azt nem tudhatjuk.


Mondjuk ha magadtól nem találod meg a google vagy a fizetesek.hu segítségével, akkor lehet, hogy túlfizetnek mert nincs sok sütnivalód (ezt nem bántásból írom, csak azért, hogy értsd, meg lehet találni a megfelelő választ ha jó helyen keresel - a gyakorikerdesek.hu nem a legjobb forrás, itt csak véleményeket kaphatsz).

2018. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

,,Mert mi a rákot veszel folyton? Áruld el, hogy mi a tököm kerül havi minimum 350-400-ba. :D


Ja, egy magányos lúzer vagy, akinek senkije nincs? :D értem."


Nagyon magas az EQ-d heteske,mi a rákot gratulálok.

Gondolom valami suttyó melós vagy aki vedeli a pályinkát és fütyülget a lányok után aztán meg röhögtök rajta IQ fighterekkel.


Mit veszek?

- Minőségi ételeket fogyasztok csak,minőségi húsok,édesburgonya

- Edzőterem,taplálékkiegészítők,vitaminok

- Mindig veszek valami szép ruhát egy egy darabot

- Két hetente fogdrász

- Csajozok(ennyire vagyok magányos, na most mi lesz?)

- Tudod én nem a romkocsmába viszem a nőket vagy nem ilyen helyekre mint az átlagos palik,én minőségi élményeket szerzek nekik, minőségi étterem vagy bármi amit nem kap meg más férfiaktól például.

- Meg is takarítok szép összeget,mert egy újabb kocsit akarok(tudom mit képzelek,hogy vannak céljaim,inkább sírjak,szídjam orbánékat,szídjam a nőket is mint ti.Legyek elégedett az átlagos pocsolyával,tudom akkor lennék a te meg az átlag jauzsik szemében felmagasztalva)

- Rengeteget áldozok a fejlődésemre,mind szakmai mind soft skillek(coach). Tudom te neked ez kínai,hiszen minek tanulni már átlag magyar talán kijárja a sulit és abbahagyja a tanulást, ezért tartanak ahol, aztán szídják az Audisokat meg a BMW-seket.


Ha már személyeskedni tudsz legalább kicsit okosabban csináld.

Nem tudom a magányos vagyok melyik mondatomban említettem vagy panaszkodtam-e.

Tehát aki igényes költ magára és elvárja a minőséget mindenben az magányos?

Bravó 7-es,ugorj neki újra.


Kérdező,üdv kolléga :)

Milyen területen vagy?

AMit javaslok neked,ezek közül válasz:

- SAP tanácsadás

- SAP fejlesztő(ABAP nyelv még de már van Java is). ABAP eléggé nem guszta nyelv,újabb modulokat már Javaban írják,Spring,Hibernate is van,ahogy olvastam.

- Java különböző technológiákkal:

- Spring(itt it Boot,Core,Security,JMS)

- JPA Hibernate

- Domain Design Development

- Clean Code(nagyon nagyon fontos,nálunk ha egy sor kódod nem tetszik az architechnek konkrtéan nem mergeli be a kódodat)

- Unit tesztelés(JUnit,TestNG)

- Komponens tesztek

- Teszt automatizálás szintén Javaval,behaviour driven development alapján

- CISCO hálózatok(CCNA,CCNP,CCNE)

- Oracle adatbázis tervezés


Próbáld ezek közül amelyik szimpatikus neked,most mondanám,hog legyél Java fejlesztő,ha nem érdekel akkor nem fog bejönni,én imádom a munkám.


Mi az ami érdekelne? De ez a fizu tényleg kevés főleg,hogy már te is senior vagy korod alapján,nálunk tőlem seniorabb emberek háát nem tudom mennyit kapnak de vannak sejtéseim :)

2018. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!