Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 29 évesen nettó 310 ezer +...

29 évesen nettó 310 ezer + havi 50 cafeteria jónak számít?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 09:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem sértettél meg, tisztában vagyok azzal, hogy nem a itt fogok egzakt választ találni :) De viszonyítása alapnak jó.


A munkám eléggé specializált, nagyjából 5-6 ember foglalkozik vele az országban, de nincs is többre szükség, és 2-3 év alatt meg lehet tanulni. Nagyon nehéz behatárolni, hogy mihez is hasonlít a munkám, mert egyfajta programozástól a gyártástámogatáson át a supportig minden van benne.

2018. jan. 23. 10:48
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor érdekes terület,DevOps Engineer vagy?

Akkor pláne keveset kapsz kolléga.

Ne viccelj neked ennek a 3-szorosát kellene(komolyan mondom neked).Elgondolkodnék álláskeresésen,próbáld meg.

Mióta dolgozol a szakmában?

2018. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12: Megkeresnélek privátban néhány óra múlva, mert nem akarok konkrétumokat leírni (nem paranoia, de tényleg kb. bármelyik kollégám/ügyfelem be tudna azonosítani, ha azt az egy szót leírnám, ami a munkámhoz legszorosabban kapcsolódik), ha nem gond.


Nagyon korrekt, amit írsz, a heteskéhez hasonlóakkal meg nem kell foglalkozni, nekik teljesen mindegy, milyen rendszer/kormány van, mindig megtalálják az ellenségképet, ami miatt nem műküdik az életük.

2018. jan. 23. 10:55
 14/18 anonim ***** válasza:

#10: vagy menjen el .net fejlesztőnek, és keressen kezdőként nettó 400-at + cafeteria, pár év tapasztalattal meg sokkal többet.

Imádom az ilyen embereket, akik egy csomó bonyolultnak tűnő kifejezést leírnak, és ezzel próbálják kvázi megmutatni, hogy ők mekkora királyok.


Komolyan, kérdező: manapság a hülyét is felveszik ennyiért, amennyit te dolgozol, ha megy a hello world...

2018. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
#10 Jöhetsz itt a nagymenő dumáddal, de te sem vagy sokkal intelligensebb, ha felakasztanád magad 350ezer forint keresettel, mert nem tudnál megélni belőle. :D
2018. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16%

,,Jöhetsz itt a nagymenő dumáddal, de te sem vagy sokkal intelligensebb, ha felakasztanád magad 350ezer forint keresettel, mert nem tudnál megélni belőle. :D"


Ez a baj itt magyarokkal,hogy aki többet akar és felvállalja na azt leoltják.

A lányok is ezért vannak a férfiakra,begyöpösödött, sikertelen mindset,jó az a 200 nettó is nekik,elfogadják,egy darab extra lépést nem tesznek,hogy több legyen,nem képzik magukat,el vannak,semmi férfias erő semmi cél,és ambíció.

Ez a gond itt.


Fel igen,mert mint mondtam a PÁLYAKEZDŐ fejlesztő kollégák keresnek 300-400 nettót még egyszer PÁLYAKEZDŐ fejlesztőkről beszélek,vagy egy max két év gyakorlatuk van.

Ez azt jelentené,hogy nem vagyok jó szakember tapasztaltként és igen nem bírnám elviselni,nyilván felkötni magam képletesen úgy se hagynám,hogy megrekedjek,még jobban tepernék.

350 nettóért lassan nem fogsz már szakembert se találni.


Ez csak nektek sok a 350 nettó,egy átlagos életre talán elég és talán félre tudsz tenni egy semmit mondó összeget.

De abból te nem fogsz csajozni,edzeni járni,mellette akár képezni magad akár coachhal akár tanfolyamokon is,nem fogsz olyan ételeket folyamatosan enni ami az edzéshez kell,vagy igen de akkor hamar elúszik.

És miből viszed el a lányt wellneszezni meg nyaralni ha lesz barátnőd?

Kifizettetnéd vele a felét mindennek?

Ez nagyon szánalmas dolog,de sajnos a pasik ezt csinálják a férfiak nem.

Miből lesz olyan életed esetleg ha lesz célod amire váégysz?

Akarsz egy szép kocsit miből veszed meg?

Vagy majd 50-60 évesen kezdel el élni esetleg?

Miből elsz lakásod?

Gyereked ha lesz miből fogod a legjobb egyetemekre küldeni?

Egy gyerek alap hangon 20 millió felnevelni,ha azt akarod igazi belevaló f_sza egészséges felnőtt ember legyen

2018. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

"Ez a baj itt magyarokkal,hogy aki többet akar és felvállalja na azt leoltják. "


Magyar vagyok, és tisztelem, ha valaki többet akar - én sem vagyok egy megalkuvó alak. A kollektivizmusod viszont elég nevetséges. 10 millió individuumról van szó, csak szólok.


"A lányok is ezért vannak a férfiakra,begyöpösödött, sikertelen mindset,jó az a 200 nettó is nekik,elfogadják,egy darab extra lépést nem tesznek,hogy több legyen,nem képzik magukat,el vannak,semmi férfias erő semmi cél,és ambíció. "


Másodszor hozod fel a lányokat, közben meg tökre nem erről szól a kérdés. Miért? Egyébként a mondat értelmetlen.


"Ez csak nektek sok a 350 nettó,egy átlagos életre talán elég és talán félre tudsz tenni egy semmit mondó összeget."


Nekem ugyan nem sok, a többszörösét keresem. Te viszont a pénzed és ambíciód ellenére egy visszataszító személyiséggel bírsz.

2018. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 aaaaaaa válasza:
Nincs baj ebben az országban.
2018. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!