Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit vegyek fel állásinterjúra?

Mit vegyek fel állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Állásinterjúra megyek egy kisvárosba, egy kis hotelbe, recepciós állás miatt. Szerintem elég lenne, ha egy fehér ingben jelennék meg egy fekete nadrággal, vagy a fekete nadrághoz felvennék egy szép felsőt meg egy szőrmemellényt, mivel nem egy nagyvárosi elit szállodáról van szó.

2018. jan. 23. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A szőrmellény mindenkinek gázul néz ki, hanyagolni kéne.
2018. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem hordani, és szerintem jól áll a nőknek, de az igaz, hogy ilyen fajta állásinterjúra nem való.
2018. jan. 23. 19:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2018. jan. 23. 19:53
 4/7 Karrier Navigátor ***** válasza:
Recepciós pozícióra első körben szerintem is inkább a visszafogott, fehér inges "outfit" lesz a nyerő, a szőrmemellény azért kockázatos választás lenne.
2018. jan. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2018. jan. 24. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan pozícióknál, ahol ügyfelekkel kell majd találkoznod rendszeresen, mint például egy recepciós esetében is, szerintem elvárható a legelegánsabb megjelenés már az állásinterjún is. Szóval férfiaknál öltöny nyakkendővel, nőknél pedig kosztüm, méghozzá szoknyával, valamint magas sarkú cipő is.


Én mostanában irodai állásokra jelentkezem, oda általában elég egy ilyen smart casual, vagy minek mondják, outfit. Szóval nemtől függően egy csinos ing vagy blúz, és hozzá egy elegánsabb szövetnadrág mondjuk. Farmer azért nem, még a férfiak esetében sem. Nőknél viszont elfogadott a lapos cipő is.

2018. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2018. jan. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!