Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interneten keresett már...

Interneten keresett már valaki pénzt?

Figyelt kérdés

Keresett már valaki interneten pénzt amit ki is fizettek?

Pl tőzsde vagy kevésé pénz befektetésével nagyobb összeget kapott?

Aki csinált már ilyet és tudja hogy s mi módon lehet megosztaná velem is? Nem gond ha oktató anyagot kell nézni! Szeretném a családomat normális élhető körülmények közt látni biztosítani amire csak szükség van de kicsi fizetésből szűkösen lehet megélni!



#pénzkeresés #tőzsde internetes pénzkeresés
2018. jan. 24. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Tozsdehez penz kell, es rengeteg tudas. Raadasul ha evi 8%-nal tobbet akarsz, annak nyilvan felmegy a kockazata is.


Ha van eladhato tudasod akkor dolgozhatsz interneten keresztul, maskepp nem eri meg. Hacsak nem 0.000001 dollarert akarsz kattintgatni orakon at.

2018. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az interneten való tudást mire és hogyan érted,youtube csatorna? Vagy blog készítés?
2018. jan. 24. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Én kerestem, de nem tőzsdével hanem feeelance munkákkal.

Az eladható tudás pont a szabadúszó munkákra vonatkozik, nem YouTube, meg blog, hanem pl grafikus designer vagy bármilyen speciális, távolról is végezhető szakma ( programozás, digitalizalasi munkák, proofreading, fordítás, adat bányászat) ha felmesz egy freelancer oldalra , pl Upwork, fiverr, akkor meg tudod nézni milyen kategóriák vannak és abban mennyire gyakori a friss poszt.

2018. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

11 éve webshop,az árut 8 napos átutalásra kaptam, egy 150.000 ft-os hipermarketes bevásárló kártyából indítottam a céget, egy év alatt főállás lett, utána üzlet, majd 2008-ban egyből érezhető volt az import alapon a válság hatása, a piac visszaesése, így újból csak másodállású vállalkozás volt, végül 1 Ft-ért adtam el a mai napig, éves 10 milliós bevétellel üzemelő céget.


4 éve forex és tőzsde. 2 év demo után 120.000-el kezdetem, csináltam belőle 480.000-et két hét alatt, de vissza is buktam.


Mára már egyik sem innovatív annyira, hogy megérje vele főállásban foglalkozni.

2018. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Én kerestem, online marketinggel, jelenleg tőzsdézem is.
2018. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!