Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún voltam, azt...

Állásinterjún voltam, azt mondták, a fizetés br.188, a nettó 131+egyéb juttatások.2018-as br>netto kalkulátor alapján a 188 br csak 125 nettóra jön ki. Be akarnak csapni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a cég nem a nettódat fizeti ki, ezért nyilván becsapni sem akar. Valaki/valamit elnézett.
2018. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyes jót mond.
2018. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Elég kispályások lennének, ha 6ezerrel akarnának átverni :D

Ez a 125 a tavalyi minálbérnek a nettója, sztem csak arról van szó, hogy még szokták meg, hogy emelkedett.

2018. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Háát... vagy ők mondtak valamit félre vagy te hallottál valamit félre. Amúgy nettót nem is szoktak mondani tárgyaláskor, csak bruttót. Abból neked tudnod kell, kb. mennyi nettóra jön ki és hogy neked megéri-e ott dolgozni annyiért.


Amúgy nem lehet, hogy azt mondták, hogy a nettó + a juttatások tesznek ki együtt 131-et?

Amikor engem pár éve felvettek havi nettó 100-at ígértek, ezzel szemben kaptam 60-at. Aztán azzal védekeztek, hogy ja hát a 100-at úgy értették, hogy túlórákkal meg az egyéb juttatásokkal együtt el lehet érni annyit....

Jó vicc. :/

2018. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre. 131+egyéb juttatásokról volt szó. :)
2018. jan. 24. 22:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel az osszes interjut hagfelvetelre.
2018. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!