Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő aldis pénztáros...

Pályakezdő aldis pénztáros többet kap mint én 10 év egyetemi oktatói tapasztalattal? Nem röhej ez valahol?

Figyelt kérdés

Ha elmennék (de nem megyek) aldiba pénztárosnak akkor kezdő pénznek többet kapok, mint itt az egyetemen oktatóként 10 év után?


Nem röhej azért valahol hogy ide jutottunk? Phd-vel nem keresek annyit mitn egy pénztáros egy hiperben?


Aldi Kezdő bolti eladó 272 ezer forint


[link]


2018. jan. 25. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
21%

"Aldi Kezdő bolti eladó 272 ezer forint"

Max bruttóba.

2018. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:

"Max bruttóba."



???? Miért én azt mondtam tán hogy nettó????


Btto. Tudom.

Az én bttom 190.

Ennyi.

2018. jan. 25. 08:44
 3/78 anonim ***** válasza:
37%

Nemez a röhej.

Hanem az, hogy az állam szerint ez a normális.

Mert nemcsak az egyetemi oktató kap kevesebbet, hanem a mentős, a tűzoltó, az ápolónő, meg sok más is.

2018. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Na figyelj csak mindjárt jön valami szuperokos aki kioktat hogy "há' me' piaccgazzzdasság van" és én ennyit érek az adlis pénztáros meg annyit.
2018. jan. 25. 08:52
 5/78 anonim ***** válasza:
60%
Nem röhej. A jelenlegi piaci helyzet most ilyen ezért alkalmazkodnod kell. A diploma nem feltétlenül jelent magasabb bért. Nekem van olyan barátom aki matek fizika szakos tanári diplomával pultos egy kocsmában. Mindenki ott boldogul ahol tud.
2018. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:

De egyébként tudod mit? Igaza van annak hogy én ennyit érek meg a mentős meg a tűzoltó stb is. Igaza van.

Miért? Mert a van aki sztrájkol és elér valamit (ld BKK, MÁV) vannak akik nem sztrájkolnak ugyan csak nem mennek oda dolgozni (ld kereskedelem) és ezzel elérik hogy nőnek a bérek mert nincs ember.

És vannak akik (ld én mentő tűzoltó stb) meg semmit se csinálnak.


És nem is nőnek a bérek.

Megélne ez az ország akár csak EGYETLEN olyan napot is hogy egy darab mentős tűzoltó ápoló se venné fel a munkát sehol az országban.... csak 1 ilyen nap kéne és másnap 2x annyit lenne az összes bér...

De ilyen nem lesz. Soha.

Ezért kapok/kapunk én /mi annyit.

2018. jan. 25. 08:56
 7/78 A kérdező kommentje:

"A diploma nem feltétlenül jelent magasabb bért."


Pedig kéne!!!Mert erről szól az egész ezt sulykoljuk gyerekkor ta hogy tanulj mert a tanulás érték.... érték??

Hát.... és amikor nem érték? Amikor csak ballaszt???

2018. jan. 25. 08:57
 8/78 A kérdező kommentje:

"Nem röhej. A jelenlegi piaci helyzet most ilyen ezért alkalmazkodnod kell. "



ÉÉÉSss meg is jött a szuperokos. Ahogy mondtam előre.

2018. jan. 25. 08:59
 9/78 anonim ***** válasza:
30%

@08:59


Szuper okos, nem szuper okos, ha egyszer ez a valóság...

De ezen az biztos nem fog változtatni hogy itt hőbörögsz meg vered a nyálad mint egy hülye gyerek diplomás Phd-s tanult ember létedre.

2018. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
30%
Vállalj több egyetemen oktatást, kifér az idődből. Én egyetemen dolgozom, és nincs egy olyan oktató se itt aki minden nap bent lenne 8 órákat, szóval simán tudnál mellette mást is vállalni. Az alap szabadságuk is 35 napnál kezdődik.
2018. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!