Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inkább gyárba menjek dolgozni,...

Inkább gyárba menjek dolgozni, mint egy boltba (Spar, Tesco)?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
hát nekem teljesen m1 hol dolgozol, neked kell tudni
2018. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy érzed.
2018. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Gyárban milyen meló a körülmény a beosztás ? Sparban nőként hentesnek is kiképeznek és sok a rohanás , hipermarket még bírható de alap Spar hát igénytelen ...
2018. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
sparban én még férfi hentest mostanság tényleg nem is láttam :O
2018. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyárba ne menj, mióta ott dolgozok idegileg kivagyok. Teli van idióta főnökökkel akik nyalással jutnak feljebb és feljebb! Mindenért nyekeregnek, egy idő után meg forgolódsz hogy fel tudj készülni a támdásodra, mert valaki figyelni fog és beléd köt. A normával meg elehetnek a francba. Szar a gép de norma legyen. 30 másodperc késésért szólnak meg üvöltenek, 10 percet adnak arra hogy én a selejtes papírokat, a munkalapot, az ellenőrző papírt,a 4db kártyát megírjam a műszak végén, de azért mossak fel, takarítsam ki az egész gépet, pakoljam vissza a holmikat a ládába de közbe vigyem el a selejtes ládát meg ha van utómunkás ládát is a helyére.Meg van egy két papír még de erre 10 percet adnak, undorítóak.isten se csinálja meg ezt 10 perc alatt de főleg nem a műszak végén hulla fáradtan a nagyon magas normától. De közbe elmondanak minden szarnak is! Menj boltba inkább, ott legalább nincs másodperc alapú norma, meg nem alja meló legalább. Ha pénztáros vagy akkor meg üldögélsz nem egy helybe álsz 8 órát a betonon. Árufeltöltőnek is jó még mert legalább gyalogol. Jobb a bolt hidd el!
2018. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van több ismerősöm aki gyárban dolgozik, családtag is, és van szintén sok akik áruházban. Azok alapján amit hallottam, hamarabb lennék egy piti tolvaj mint gyári rabszolga. A különböző áruház-láncok meg más-más munkakörülményekkel birnak, pl az itteni Tesco egy rémálom, de Lidl, Aldi, Spar dolgozók ugyan jól elvannak és szeretik. Hely függő, mind földrajzilag, mind cégileg.
2018. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!