Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkáltató kinek tartozik...

Munkáltató kinek tartozik felelősséggel elszámolással ha 10-e helyett 29-én fizette ki a decemberi fizetést?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem egy munkáltató büntetlenül megtehet bármit senki se vonja semmiért felelősségre?


A decemberi fizetést amit jan 10-ig kellett volna megkapnunk sokszori üres hazug ígérgetés után végül ma 29-én adták oda!

Ezzel a laza 20 napos késéssel a munkáltató ki felé tartozik felelősséggel elszámolással? Senki felé? Azt csinál amit akar?


2018. jan. 29. 08:26
 1/9 A kérdező kommentje:
És akkor még amikor rákérdezünk elkezdenek fenyegetni hogy örüljünk hogy kapjuk és ha sokat ugatunk megoldható hogy ne legyen gond a fizetés.
2018. jan. 29. 08:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Indíthatsz munkaugyi pert
2018. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó persze. És ha ezt megteszem akkor tényleg nem lesz gond többet a késő fizetés mert kirúgnak.
2018. jan. 29. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még is mit szeretnél?
2018. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En sem értem, mit vártál. Senki nem ellenőrzi hasrautes szerűen, hogy x cégnél YZ mikor kapja meg a fizetést. Ha neked érthető módon nem tetszik, hogy nem akkor, amikor a szerződés szerint kellene, akkor csak az a lehetőség van, hogy bejelentést teszel a munkaugyi bíróságon. Illetve a masik lehetőség a felmondás
2018. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha bejelentem és kiderül ki volt a bejelentő vajon másnap be kell még mennem? Költői kérdés.
2018. jan. 29. 10:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Be. Ha kirugnak akkor is indíthatsz per. De komolyan érdekel, mégis mit vársz
2018. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Olyan csodaformulát amitől a kecske is jóllalkik és a káposzta is megmarad.

Van olyan nincs?


Jogtalan kirúgásról meg annyit, ha a munkáltató kellően "kreatív" az életben rá nem bizonyítod hogy jogtalanul rúgott ki.


Tudod hogy tettek ki innen egy takarítót? KItakarított szépen hazament majd a főnök visszament amikor tudta hogy már biztos nincs ott leöntött egy marék szemetet és lefotózta majd másnap kirúgta hogy trehányul végzi a munkát. Bizonyíték: a fotó.

Megtörtént.

Köss bele. Nem tudsz.

2018. jan. 29. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor magad is tudod a valaszt: keress másik munkahelyet
2018. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!