Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy Wizz air légiutaskísérő...

Egy Wizz air légiutaskísérő mennyit keres? Van itt konkrétan légiutaskísérő aki akár névtelenül is válaszolna?

Figyelt kérdés
Olvastam sok oldalt és mindenhol azt írták hogy netto 200E-250E ft a kezdőfizetés és ezt befolyásolja a repült órák száma. Ez azt jelenti hogy az alap fizetés 200E-250E plusz a repült órák után kapott bér ? (Azt tudom hogy idővel ez több lesz, de mennyi idő után?) válaszokat előre is köszi!

2018. febr. 1. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
20%
Igen, de várj, a pilóta szólt, hogy kapcsoljuk ki a mobilt, mert baj leh....
2018. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Én már lassan 4 éve dolgozom légiutaskísérőként. Az alap fizetés a magyar minimálbér, erre jön a repült utak száma (nálunk nem órákban számolnak, hanem szektorokban), és így jön ki az éves átlag olyan 250e körül. A téli hónapok karcsúbbak, a nyári hónapokban 300e felett lehet keresni, de nagyon sokat is kell érte dolgozni.
2018. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!