Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki varrodában?...

Dolgozik valaki varrodában? Hogy néz ki egy nap? Mit takar konkrétan a felvételnél a kézügyességi teszt?

Figyelt kérdés
Állásra jelentkeztem betanított varrónak (ott tanítanak be), és érdekelne hogy egy átlag varrodában hogyan néz ki egy nap. Mikor esznek, vihetnek-e be magukkal innivalót ? Kb mettől meddig van munka? Szokták-e téríteni az utiköltséget? És főleg hogy miből áll a kézügyességi teszt?? Jövő héten kell mennem tesztre, és dől el hogy felvesznek v nem. Ismerőseimtől csak jót hallottam róla, de többet ők se tudtak, mert ők is csak ismernek vkit aki ott van v volt, de hogy nem panaszkodtak semmire.

2017. aug. 23. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseid jó részének semmi köze ahhoz, hogy varrodában vagy irodában, vagy hol vagy.


Kaját akkor lehet bevinni, ha van hely melegíteni és megenni, ahogy az is változó, hogy mikor vannak szünetek, és cégfüggő az is, hogy térítik e az utikötséget (a törvény szerint csak akkor kell nekik, ha másik településről jársz, de ugye mondhatják azt is, hogy akkor inkább nem vesznek fel).

2017. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy van lehetőség napközben étkezni. Mert tudom h vannak helyek ahol erre max 5-10perced van gyorsban. És inni mivel elektromos gépekkel kell dolgozni lehetséges vagy nem? Azt tudják hogy vidéki vagyok. Olyat is tudok hogy van hogy 100%ban térítenek, van hogy km-enként xy.ft-t.
2017. aug. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!