Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telekomnál (T-mobile) állásint...

Telekomnál (T-mobile) állásinterjún mit fognak kérdezni az alábbi állás esetében?

Figyelt kérdés
értékesítési munkakörbe jelentkeztem.
2018. febr. 1. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A neved biztos.
2018. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az üzletvezetővel és a partnerüzlet tulajával beszéltem.

Azt tudnod kell, hogy ha ez az interjú sikerül, akkor a leendő kollégáiddal tőltesz 1-2 napot, ha nekik is szimpi vagy, lehívnak Telekom központból embert, ô is meginterjuvol, ha azon átmész, pár hetes képzést kapsz Pesten, ha ott a vizsga jól sikerül, akkor kezdheted a próbaidődet.

Én csak elsőkörösön voltam, mert közben felvettek más helyre.


Sima sztenderd kérdések voltak, ilyen mik a céljaid, miért ide jelentkeztél stb.

Aztán tettek fel 1-2 kérdést, h mivel is foglalkozik a telekom, tudom-e. Pár egyszerű szakmai kérdés ilyen soroljam fel a telömárkákat, oprendszereket, amiket ismerem.

Nem vészes.

Aztán megpróbáltak stresszintetjúba belevinni, ilyen mit tennék, ha őrjöngő ügyfél lenne stb. Folyamatosan erőltették, próbáltak zavarba hozni, hogy reagálok kényrs szituációban. De ehhez nem volt kedvem, nem mentem bele a játékba, mert az üzletvezető abszolút nem volt szimpatikus, ( Fintorgott és méregetett, ahogy kb stresszinterjún kell)nem volt túlnagy kedvem beleélni magam, így higgadt maradtam, ami nem tetszett nekik :)

2018. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A stresszinterjunal nem pont az a lenyeg,hogy higgadt, nyugodt maradj? :D
2018. febr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, elvileg az lenne. Ill. az, hogy leteszteljék, váratlan és kényes szituban mekkora a teherbírása az embernek. Csak mivel tudtam, hogy provokálni akar, ráadásul nagyon amatőr módon tette, nem mentem bele a játékba
2018. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!