Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresők! Naponta átlagosa...

Álláskeresők! Naponta átlagosan hány álláshirdetésre jelentkeztek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Alkalmi munkám van,ami néha heti 5 nap.Van hogy napokig nem nézek hirdetést,aztán bepótolom,ha van türelmem hozzá.Válogatok,így naponta max 5 hely,de van hogy 1 hétig ennyi.
2018. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor állást kerestem, heti 2-3x progettem at a kiválasztott álláskereső oldalakat illetve este elolvastam az automata e-mailek-et.

Átlagosan heti 2-3 helyre küldtem el.

2018. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. naponta 10, már 2 hete...
2018. febr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Heti 3-4. Többre tök felesleges, hiéba adok be napi 10-et, attól nem választanak ki maharabb, ha az a tíz totál inkompetens.
2018. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Attól függ, hogy milyen állások jelennek meg a különböző internetes portálokon.

Egy hónapja keresek állást, eddig 38helyre küldtem el az önéletrajzomat. Van olyan nap, hogy akár 8 helyre is küldök, de van olyan, hogy napokig semmi.

2018. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. heti 4-5 önéletrajzot küldök el , naponta 3-4 órát töltök internetes álláskereséssel , önéletrajz-írással.
2018. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azóta már találtam is munkát. A kb. 200 hely közül ahová jelentkeztem 2-en hívtak be interjúra és az egyik fel is vett. :)
2018. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!