Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óceán, vagy folyami hajós...

Óceán, vagy folyami hajós zenészek! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A vonósnégyesünkel szeretnénk kimenni hajóra zenélni. Az érdekelne, hogy mely társaságok megbízhatóak, akik szervezik az utakat, illetve hogyan kezelik a zenészeket a hajón.(gondolok itt szabadadidőre, ellátásra stb.) Nektek milyen tapasztalataitok vannak a munkával kapcsolatban?

2018. febr. 2. 19:00
 1/1 anonim válasza:

Zenészeknek általában jó életük van hajón.


Én óceánjárón voltam pincér, a Carnivalnál. A zenészek általában négy órát szerepelnek naponta, elsősorban estefelé, így sok a szabadidejük. Szoktak szabadnapot kapni cruise-onként/hetente egyszer, ha jól tudom. Ezen kívül "staff" kategóriában vannak, ami jobb kabint jelent saját takarítóval és jobb kajával.


Ugyanakkor vonósnégyesre nem tudom mennyire lehet kereslet, ennél a cégnél az összes banda és duó ugyanazokat a pop számokat dolgozta fel.

2018. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!