Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Folyami hajóra szeretnék...

Folyami hajóra szeretnék menni küszöbszintű angol nyelvtudással, pincér szakképesítéssel. Mennyi az esélyem rá?

Figyelt kérdés

3 évig tanultam a szakmát, melyet 1 évig a suliban, 2 évet pedig az általam kiválasztott helyen dolgoztam le.

Az első helyem az egy étterem volt, a másik pedig egy hotel és étterem***. Eleinte 7, majd nem sokkal később 15-18 órákat dolgoztam, a rekordom az 22 és fél óra.

17 éves vagyok, pályakezdő.

Átlagosan heti 4 napot dolgoztam suli mellett. Lagzikon, konferenciákon, üzleti ebédeken is felszolgáltam már.

Van esélyem ilyen feltételekkel arra, hogy felvegyenek?



2017. jún. 26. 05:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az angol megy akkor simán felvesznek mert hiány van a pincérekből. Ja és ott nem csak "pincérked"-ni kell , sok a side job.
2017. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!