Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendeltem egy cipőt az Aliatic...

Rendeltem egy cipőt az Aliatic-ról. Már egy hete. De még rendelés feldolgozása alatti státuszban van. Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés

Vagy nem is fog megjönni?

Ez egy hazug oldal akar lenni?

Kampa cipőről van szó, 8.000 forint érték magasságában.

Nagyon megbántam, hogy rendeltem..


2018. febr. 3. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elolvastad-e az Általános Szerződési feltételeket, Gondolom nem, mert itt elég világosan leírják:


"Egy olyan vállalkozóról van szó, aki közvetlenül vagy más vállalkozókon keresztül bocsájt termékeket vagy szolgáltatásokat a vásárlók rendelkezésére."


Hogy "lefordítsam" magyarra: nem feltétlenül van a birtokában a termék - ezért van feldolgozás alatt a megrendelésed.

Nem tudom, miért bántad meg a megrendelést - csak várnod kéne türelmesen :-)

Minden lényeges információ megtalálható a honlapon: ügyfélszolgálat email címe, magyar telefonszám - szóval nem valószínű, hogy kamu oldal.

2018. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!