Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb diákszövetkez...

Melyik a legjobb diákszövetkezet 2018-ban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik se , mert mindegyik lehuzza a diákokat.


van egy cég multkor voltam interjun ahol uyganazért a munkáért 4 órában nettó 1500ft/ot adnak.

Uyganazt a munkát hirdette vagy hirdeti a melodiák iskolaszövetkezet is, tehát ugyanaz 4 órában, bruttó 1300ft/óra

Szerinted?

Fizetés között van különbség, de munka között nincs.

Inkább menjél egy külsős céghez dolgozni, vagy egy magáncéghez, mint egy munkaközvetitőhőz vagy diákszövetkezethez, nekem ez a véleményem.

2018. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a Minddiákot tudom ajánlani. Nekem nagyon bejött.

A melódiákot nem ajánlom.

2018. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudom, hogy egy kerdesre nem kerdessel kell valaszolnixd de nagyon erdekelne, hogy az elso valaszolo ezt hogy gondolta?

Peldaulegy kozepfoku vegzettseggel rendelkezo leendo elso eves egyetemistanak van eselye igy munkat talalni?

2018. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!