Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem hiszik el nekem...

Miért nem hiszik el nekem hogy minimálbért keresek és slussz? Nincs fekete zsebpénz!

Figyelt kérdés

Senki se hiszi el nekem hogy valóban minimálbért keresek. Mindenki csak legyint mondván lehet annyira vagyok bejelentve de biztos van mellette feketén zsebbe.

NIncs. Egy fillér se.

Mi ebben a hihetetlen hogy minimálbéres vagyok papíron és a valóságban is?

Ezelőtt állástalan voltam majd közmunkás ezekhez képest ez a mostani állapot „öröm és bódottá“.

Mi a nem hihető ebben?


2018. febr. 5. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem hihető. Ma szinte senki nem keres valòs minimàlbèrt. Ha igen, az a mai viszonyok között egy marha.
2018. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Ha igen, az a mai viszonyok között egy marha."


Aha. És aki még ennyit SE keres mert közmunkás?

Én is az voltam még tavaly. Vagy még az se mert 3 hónapra kaptam azt is.

Akkor ők mik?

2018. febr. 5. 14:08
 3/14 A kérdező kommentje:

"Ma szinte senki nem keres valòs minimàlbèrt."


Gyere el hozzánk vagyunk itt kb 40-en akik mind ennyit kapunk.

Valós minimálbért.

2018. febr. 5. 14:09
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Miért fontos neked, hogy bárki is elhiggye, vagy sem, mennyit keresel?
2018. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem hogy akik jól (vagy csak jobban ) keresnek el se tudják vajon képzelni hogy valaki nyilván nem jókedvében hanem kényszerből szarért húgyért melózik?


Elárulom vannak olyanok akik két kezüket összetennék már akkor ha lenne hova bejárniuk egyáltalán.

2018. febr. 5. 14:13
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert te akkor is kamuzol, amikor kérdezel, nap mint nap.
2018. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mutassam a fizetési papíromat? Nem mutatom mert semmit se jelent hogy a papíron mi van attól még lehet mellette feketén akármennyi.

De nincs.

2018. febr. 5. 14:15
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert te nem dolgozol semmit, tehát még azt sem hiszem el, hogy minimálbért keresel. Egész nap itt rohadsz és teszed fel az idiótábbnál idiótább kérdéseket, te agybeteg állat.
2018. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Én megértem, amit írsz. Biztos vannak ilyen helyek az országban. Költözz Esztergomba, itt lasszóval fogdossák az embereket, hogy menjen már valaki dolgozni.
2018. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Költözz Esztergomba,"


Ja. És miből.

2018. febr. 5. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!