Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem hiszik el nekem...

Miért nem hiszik el nekem hogy minimálbért keresek és slussz? Nincs fekete zsebpénz!

Figyelt kérdés

Senki se hiszi el nekem hogy valóban minimálbért keresek. Mindenki csak legyint mondván lehet annyira vagyok bejelentve de biztos van mellette feketén zsebbe.

NIncs. Egy fillér se.

Mi ebben a hihetetlen hogy minimálbéres vagyok papíron és a valóságban is?

Ezelőtt állástalan voltam majd közmunkás ezekhez képest ez a mostani állapot „öröm és bódottá“.

Mi a nem hihető ebben?


2018. febr. 5. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
A valagadból, abból.
2018. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

" itt lasszóval fogdossák az embereket, hogy menjen már valaki dolgozni."


ez meg egy másik alapvető dolog amit nem értek. Lasszóval fogdossák itt is... de ez semmit se ér mert azért fogdossák lasszóval mert szarul fizetnek.

Nálunk is lasszóval fogdossák őket.

De attól még minimálbérnél egy forinttal többet nem adnának.

Na vajon miért fogdossák lasszóval? Ezért.

2018. febr. 5. 14:30
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen, teljesen igazad van. Most pedig elégedetten elhúzhatsz a francba, kitalálni a következő gyökér kérdésedet amin kiröhögünk téged te szerencsétlen ☺
2018. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
Újabb munkaügyis kamukérdés... :D
2018. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!