Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kérjek tanácsadóként...

Mennyit kérjek tanácsadóként a korábbi cégemtől?

Figyelt kérdés
Két év után otthagytam a munkahelyemet, főleg fizetési és vezetői okok miatt. Utolsó munkanapom után két nappal a főnököm rám írt, hogy szerződéses tanácsadói keretek közt alkalmaznának. Viszonylag monopoltudásom van a cégben, és eléggé ég a ház. Korábbi órabérem hányszorosát kérjem?

2018. febr. 5. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában a vállalkozóknak azt mondják, hogy az alkalmazotti állás órabérének 2-3xosát kérjék (hisz te adózol magad után, egészségbiztosítás stb).

Mondj egy kicsit magasabb összeget. Ha tényleg ég a ház, megadják, ha sokallják, vesd fel hogy tárgyaljatok róla.

Semmiképp ne vállald el a jelenlegi órabéredért.

Szabj konkrét kereteket, írjatok szerződést, ne zsebbe menjen mert akkor tuti átvernek. Inkább váltsd ki a KATÁT és számlázz, azon ne múljon.

2018. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azóta már lett munkahelyem, úgyh kiegészítésként dolgoznék be a régi céghez (új kollégák betanítása is feladat lenne). A cafeteriát, szabadságot stb. nem is számoltam be, szóval tényleg lehet,h a háromszoros órabér a reális
2018. febr. 6. 11:15
 3/6 feco8888 ***** válasza:

10 szeres lenne

de 5-6 szorosát kell kérni és max egy kicsit engedni belőle!

Ne engedd kevesebbért

2018. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 feco8888 ***** válasza:
49%
ha válalkozásba csinálod majd meglátod hogy havi 100 ezer csak a válalkozás után fizetni,hogy fent maradjon!
2018. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vállalkozásban csinálnám, hanem megbízási szerződéssel. köszönöm az eddigi válaszokat
2018. febr. 6. 22:59
 6/6 A kérdező kommentje:
végül 2,5-szeres pénzt kértem, de két hete nem reagált a főnök. korábbi kollégáktól hallom, hogy több tízezres rendeléseket törölnek, mert az én munkakörömet nem látják el rendesen. ennyit arról, hogy mindenki pótolható :)
2018. febr. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!