Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha eddig heti 4 napos voltam...

Ha eddig heti 4 napos voltam és nettó 130-at kerestem és 5 naposba akarnak áttenni mennyi pluszt kérjek?

Figyelt kérdés

Tehát eddig részidősként heti 4 napot melóztam, ezért kaptam a kezembe nettó 130at.

Most azt akarják menjek heti 5be, kérdés mit fizetnek ezért a havi plusz 4 napért.

Émn úgy gondolnám nemes egyszerűséggel hogy heti 4, havi 16 napot melóztam, nettó 130, vagyis egy nap 8125 ft nettó.

Tehát ha heti 5 nap lenne, akkor plusz 4 x 8125-öt kérnék, durván nettó 35.000-el többet /hó.


De erről meg hallani se akarnak úgy képzelik hogy 10.000-et kapnék pluszba az 5 napért.

Azért meg én nem megyek el, de lehet kénytelen leszek mert kilátásba helyezték ha nem vállalom akkor egyáltalán nem kell menni többet.


Kapzsi lettem volna a plusz 35-tel havi 4 nap pluszért?


2018. febr. 6. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen logikus elvárás, hogy amennyivel többet mész, annyival többet is fizessenek. Még ha kerekíteni akarnának, és 800 forintot elsunnyognának, urambocsá háromezret, az még oké, de 25 ezret?
2018. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig nagyon úgy néz ki per pillanat hogy vagy belemegyek a +10be vagy kirúgnak.
2018. febr. 6. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Magamtól mondanék fel inkább... Undorítóak.
2018. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Magamtól mondanék fel inkább... Undorítóak."


Na azt mégis miért. Rúgjanak csak ki 5 éve itt vagyok jár a végkielégítés.

2018. febr. 6. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nettó 130.000 Ft-ot kapsz, akkor a fizetésed bruttó 195.488 Ft (a kalkulátor szerint). Tehát, ha 5 napot dolgoznál, akkor a fizetésednek arányosan bruttó 244.360 Ft-nak kellene lennie, az nettó 162.500 Ft.
2018. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is így gondolnám!!! Pont így.

De ők meg úgy képzelik hogy papíron marad minden kapom az eddigi pénzt csak egy 10-est meg zsebbe adnak hó végén.

Hát a nagy ló***szt. Meg is mondtam nekik, napi 10-est az oké....

És mi lesz a vége az hogy vszínű mennem kell vagy kirúgnak.

2018. febr. 9. 10:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen munkad van ha szabad megkerdeznem?

Amugy realis az elvarasod es meg is mondhatod hogy te ebbol nem engedsz . Ha kirugnak akkor meg mondod vegkielegites ennyi x fizesenek vagy akar perel is fenyegethetsz :)

2018. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fog a f---**szom pereskedni.

Meg aztán le is sz----arják a peremet ezt a céget naponta fenyegetik ilyen olyan perekkel, naponta jönnek behajtók meg levelek innen onnan. Már csak legyintenek az ilyenekre.

Ez egy ilyen jóféle kishazai mélymocsok kkv.

A főnöke is épp olyan mint ez az egész szitu is mutatja: egy zsák szar.

Agyon kéne k---úrni egy baltával a szutyok cégét meg rágyújtani.

De helyette inkább megyek máshova.

2018. febr. 10. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Hat figy te mindig jobban jartal mint en.

Engem korhaz utan rugtak kI...

2018. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát kösz az nem vigasztal hogy másnak még nálam is szarabb.


Képzeld ellopták a kocsimat.

Igen?? nekem meg leégett a lakásom és mindenem odalett...


Hát kösz ez nem vigasz a kocsimra.

2018. febr. 10. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!