Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik úgy érzitek, jól kerestek...

Akik úgy érzitek, jól kerestek, tudtok hova feljebb lépni a munkahelyen, van választási lehetőségetek ha új munka után néztek - ti milyen szakot végeztetek?

Figyelt kérdés
És melyik egyetemen, mert azért az sem mindegy talán, bár ki tudja.

2018. febr. 7. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ELTE foldtudomanyi, de szerintem ez csak hatraltatott a jelenlegi állapot elérésében és úgy érzem az a pár év pazarlás volt, amit ott töltöttem
2018. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok tovább lépni, 2 hetet voltam vezető pozícióban és nem kicsit kevesebbet vittem haza. Ezért vissza helyeztettem magam.

Nem vagyok diplomás.

2018. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyész szakot végeztem még a múlt évezredben és a múlt rendszerben. Mindig osztályidegen voltam, mert a családban nem volt sem munkás, sem paraszt sem kommunista. Tudományegyetemen dolgoztam a rendszerváltásig. Akkor már a szakmámhoz szükséges szakkönyveket sem bírtam megvenni az állami fizetésemből. Otthagytam az egyetemet és jöttem a versenyszférába. Előbb intenetkávézót üzemeltettem. Jelenleg informatikával foglalkozó cégem van.

Mivel én vagyok a cég tulajdonosa, nem vágyom az ügyvezető fizetésére, mert ő kevesebbet keres nálam.

2018. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BME-n végeztem mérnök informatikus szakon (csak BSc.)
2018. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!