Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 éves vagyok és nem tudom,...

17 éves vagyok és nem tudom, hogy jó ötlet-e?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a repülést,repülőket és azon gondolkodtam hogy mi lenne ha felnőtt koromba pilótának állnék be,tudom néha nagy a rizikófaktor de nekem akkor is nagyon tetszik a repülés,a fizetésre is azt mondják hogy jó csak nem tudom miért szégyenlem a szüleimnek is meg a barátaimnak/ismerőseimnek ezt elmondani mert gondolom hogy aztán kinevetnének hogy egy "nagy pilóta leszek" repkedni fogok egész nap,de ez csak én szerintem egy jó munka?Tudom hogy azt mondják mindig hogy azt csináld amit szeretsz de akkor is.
2018. febr. 10. 21:48
 1/8 anonim válasza:
81%

Biztos, hogy 17 vagy ?


10-nek tűnsz inkább.

2018. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit válaszoló,ja és tényleg 17 vagyok.
2018. febr. 10. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Perfekthez kozeli angolt akkor sajatisd el szepen, ott kezdodik.

Probald meg, ha akarod, ez nem lehetetlen dolog teljesen.

2018. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
perfekthez közeli angol... vicc. egy pilótát se hallottam még akinek perfekthez közel angolja lenne. amúgy nem nagy cucc perfekt angolt szerezni manapság
2018. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ezen nem problémáznék sokat. Az én fiam most jelenleg pókember akar lenni, persze még csak 10 éves.

Az osztálytársam repülőgép-szerelőnek készült egész életében, ez annak idején igencsak furcsán hangzott, amikor 12 évesen elmondta az osztálynak, de senki nem nevette ki. Kitartott mellette, és tényleg az lett.

Külföldön él és gyakorolja is a szakmáját.

Nincs mit szégyellned, hidd el! Aki nevet, annak értsd az eszéhez, mert még éretlen.

2018. febr. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az a gond,hogy a képzés annyiba kerül hogy 15 év alatt se szerzem meg azt a pénzt. :(
2018. febr. 11. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

"17 éves vagyok és nem tudom, hogy jó ötlet-e?...

azon gondolkodtam hogy mi lenne ha felnőtt koromba pilótának állnék be"

"Igen csak az a gond,hogy a képzés annyiba kerül hogy 15 év alatt se szerzem meg azt a pénzt. :( "


És akkor most mégis miben tudunk segíteni? Dobjuk össze Neked a tanfolyamra a pénzt? :D


Komolyra fordítva a szót: ha az ember igazán szeretne valamit, akkot TENNI KELL ÉRTE!

Milyen suliba jársz? Tettél már eddig érte valamit? Menj el nyáron dolgozni, gyújtsd a pénzt és valósítsd meg az álmodat (de csak fizetősnél olyan helyre iratkozz be, akik tuti munkát is tudnak garantálni)


De ezt is figyelmmel követheted:

[link]


És hogy nem csak "osztom az észt": fiatalkoromban metróvezető akartam lenni - az is lettem: nem volt könnyű, nagyon kemény tanfolyamot (először segédvezető, utána vezetői) elvégeztem, aláírtam 2 éves szerződést, de megcsináltam és 13 évig metrós voltam :-)

2018. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Az utolsónak teljesen igaza van. Vagy kifogásokat keresel, vagy megoldásokat. Harmadik választás nincs.
2018. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!