Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek bejöhet ez az ötlet?

Szerintetek bejöhet ez az ötlet?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam ,hogy belevágnék valami nagyba és eszembe jutott ,hogy van egy csomó autómata és mi lenne ha olyat tennék bele amit jobban szerethetnének az emberek?!

De nem tudom hogy megéri-e belevágni egy kisebb rágó autómata szerüségre gondoltam amibe 200ft kell bedobni,továbbá van egy ruha uzlet ami nagyon felkapott az én városomba és beszélnék velük ,hogy tehetem-e melléjük?


2018. febr. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Már ne is haragudj de egyszerűen röhejes az ötlet.
2018. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
De te szatyorban élsz? Már kitalálták a rágóautomatát... rengeteg helyen van, gömbrágós, Orbit rágós stb. Jó reggelt kívánok...
2018. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az olyan helyekre tennék ahol nincs és olyat ami még sehol sincs
2018. febr. 11. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
De ki vásárolna belőle? Totál hülyeség, de tudod mit? Próbáld ki, hátha bejön... max buksz egy pár millió forintot. 1db ilyen automata jó pár százezer Ft.
2018. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Üzletek kasszáknál árulnak rágókat , bevásárló részeknél fedett lopás rongálásmentes övezetre helyezik ki .
2018. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!