Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT-Services-nél Pécsen milyen...

IT-Services-nél Pécsen milyen IT munkakörök vannak, ahova nem kell német nyelvismeret?

Figyelt kérdés
Hanem pl. magyar és/vagy angol elég.

2018. febr. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
IT - 95%-a angol, a szaknyelv miatt :D
2018. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
aha, kivéve az ITSH-nál. Olvasd már el azért a kérdést kisgyerek.
2018. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gál Zoé ***** válasza:
100%

[link]


Ez az egy van, ahová se több éves tapasztalatot se, németet nem kérnek. A CCNA-t ugye vágod?

2018. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
Német cégek rendszerint kérik a német nyelvtudást. Kérhetik is, ők a gyarmattartóink :D
2018. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végignéztem vagy 60 álláshirdetést, de csak 2-t találtam ahol nem kértek németet (a CCNA-s volt az egyik), gondoltam rákérdezek itt is. Német anyacég lévén persze érthető.

2018. febr. 14. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális...egyre több állás van ahova már nem kérik a németet feltétlenül, persze ilyen esetekben kicsit háttérbe is szorul az illető, de pl külsős ügyfelekhez projektekhez rendelnek hozzá. De messze az egyik leggyengébben fizető cég az IT multik között.
2018. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!