Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetőségek szakmával, érettsé...

Lehetőségek szakmával, érettségi előtt?!

Figyelt kérdés
A szakmám számítógép-szerelő, -karbantartó, és szeptembertől szeretnék esti gimibe járni. Szerintetek hol tudnék elhelyezkedni nyárra? Illetve majd a gimi mellett is szeretnék pénzt keresni. Még nem dolgoztam eddig, mit tudtok javasolni, hol kezdhetném el?
2010. jún. 7. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha értesz ahhoz amit csinálsz, akkor neked felesleges egy érettségi.

Ez egy rohadt jó szakma. Vagy akarsz később diplomát?

2010. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esetleg érettségi után gondolkozok a programozáson, ezzel is bővítve a szakmán belüli tudásomat.

Érettségit mindenképpen meg kell szereznem, nem tartom feleslegesnek annak ellenére se, hogy manapság már ezzel se tud kezdeni az ember semmit. :(

De a megszerzéséig még bőven van idő, úgy érzem jó vagyok ebben, csak nem tudom hogy tudnám kamatoztatni jelenleg.

2010. jún. 7. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül, én se tudom, diplomával.

Hol szerezted meg ezt a szakmát érettségi előtt? Szakmunkásképző, vagy valami OKJ? Mert mostanában én is azon gondolkodom, hogy jó lenne valami hasonló szakmát szerezni. Ennél azért mégsem rötyikben kell turkálni...

2010. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!