Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 650. 000 Ft reális...

Bruttó 650. 000 Ft reális bérigény egy könyvelői pozícióra? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Munkavállaló kompetenciái:

- Angol német felsőfok ( komplex c1 nyelvvizsga van róla)

- Számvitel Msc

- 3 év szakmai tapasztalat

Mit gondoltok, a fentebbi képességekkel reális a 650.000 Ft bruttó bérigény?

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.

2018. febr. 18. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Fele..
2018. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hol és milyenek a juttatások mellette. Szerintem ez borzasztóan sok, vidéken max 300e, Bp-en 500e már talán meglehet.
2018. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A jó édes ***** válasza:
74%
Alkalmazottként teljesen irreális, ha valahol partner könyvelő kell, akkor ott talán elképzelhető.
2018. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fele inkább, ez baromira irreális. Regisztrált mérlegképesed van egyáltalán? IFRS? Mit kell mégis könyvelj?
2018. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Budapesti multinál felkínáltak egy állást. Kicsit pontatlanul fogalmaztam, nem teljes egésszében könyvelési pozícióról van szó, a könyvelés csak egy része a feladatkörnek, de számviteli tudás teljes egésszében kell. Mérlegképes könyvelői nincs.

Köszönöm a válaszokat

2018. febr. 18. 19:40
 6/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Kiskoma, bruttó 650k az mérnöki fizetés, nem könyvelői :D

Én drukkolok Neked, de picit fölé lőttél. Majd írd meg, mennyi lett az annyi.

Amúgy Fizetesek.hu >> pénzügy/számviteli állások

2018. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor döntsd már el, mit dolgozol :D
2018. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 pokiloki ***** válasza:
100%
Ne haragudk , de a többieknek igaza van. A br. 650k nagyon sok. Szerintem meg se próbáld ezt az összeget benyögni , mert még amit megadnának sem fogják odaadni , mert látják h lövésed sincs róla. Nálunk vidéki multinál ,,hasonló,,munkakörben pályakezdőket br.250-330k között vesznek fel, kicsit képzettebbeket pedig 450-500k br. fizuval. De sok sikert , én is kíváncsi vagyok az eredményre. :)
2018. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ismét pontosítanék (a kérdésemből valóban nem egyértelmű): Ők ajánlottak ekkora bért, én pedig azon gondolkodom, hogy ez mennyire reális (ergo elfogadjam, vagy mondjak többet)

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2018. febr. 18. 21:38
 10/13 anonim ***** válasza:
De mi a munkakör mégis, az ég áldjon :D
2018. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2