Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi a reális...

Szerintetek mennyi a reális kezdő bérigény egy frissen végzett MSc, de cégnél 2 éves tapasztalattal bíró programozónak? (Python, MATLAB, gépi látás, képfeldolgozás matekos háttértudással)

Figyelt kérdés

Nettó 200e Ft alapfizetést ajánlottak, úgy hogy alapvetően a másik kollégát 1.5 évbe került megtalálni erre a speciális területre, óriási erőforráshiánnyal küzdenek.


Azt mondták 200-250 nettó reális egy frissdiplomásnak. (Cafeteria, nuku, esetleg némi túlóradíj)



2017. okt. 2. 23:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Junior progosnál megáll a kb. 250 de nem alatta.

Ha gondolod blöffölj: hívd fel őket és mondd meg, hogy bár nagyon szimpatikus a munka és úgy érzed remekül helyt tudnál állni a csapatukban, de sajnos nem fogadhatod el, mivel kaptál ajánlatot nettó 280-ra.

2017. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én tovább keresnék mert ez kb nevetséges.
2017. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Azt már hozzá sem teszem, hogy kb bruttóba kerülnék a cégnek, mert PhD hallgató vagyok és így minimális adózás kell csak, meg a "PhD-t" úgy is kapod az államtól, az beleszámolódik a teljes fizuba.


Tehát az ajánlat: egy projectfüggő 100-120 órás programozói munka bruttó 60-70-be kerülne a cégnek :D A fulltime pozició mennyi? 340-480 bruttó... ?

2017. okt. 2. 23:39
 4/31 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy már régebb óta itt vagyok gyakornokként, és érdekes a munka... sajnálnám itthagyni, tapasztalatnak viszont nagyon jó. Soha nem is kellett állást keresnem, CV-t sem raktam fel sehová, referenciák alapján jutottam eddig mindig munkához megkereséssel.

...de ha ennyire hülyének néznek, lehet megfuttatom a CV-t.

2017. okt. 2. 23:44
 5/31 anonim ***** válasza:
35%
1M brutto, ez a minimum
2017. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
1M-el kiröhögnének... Max 400 bruttó, amiről tudok, kicsit más projecten dolgoznak de ugyan ez a tudás kell hozzá. ...Tényleg azt tartom a legmókásabbnak, hogy beleszámítják a PhD ösztöndíjamat az összbérbe (pedig csak részben kapcsolódik a PhD-hez a project, inkább eladható termék lesz belőle)
2017. okt. 2. 23:53
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Bszod én kb codeacademy szinten voltam mikor bruttó 450k-s ajánlatot kaptam, ha ezt 400 nettó alatt vállalod

Meg is erdemled...

2017. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon kevés. Tessék nyugodtan többet kérni, ne hagyd, hogy kihasználjanak. Egy nyamvadt logisztikusnak nettó 200 a kezdőbére. Te meg... Hát olvasd vissza miket tudsz. Ennyiért ne.
2017. okt. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tippeket!


Megfuttatom a CV-t aztán meglátjuk. Java OOP-t tanultam anno, de sajnos a MATLAB-ban nincs rendes oop és thread kezelés. Szóval vissza is fejlődtem kicsit.

Egy hó alatt szerintem visszahúzom a tudást. Úgy is kíváncsi vagyok milyenek az interjús tesztek. Főleg egy AI fejlesztőnek mondjuk.

2017. okt. 3. 02:01
 10/31 anonim ***** válasza:
24%
8: Egy rezidens orvosnak meg 90e, egy mentősnek szintén, úgyhogy kicsit szerényebben!!
2017. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!