Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg növekedtek a magyarors...

Qwertynemtom kérdése:

Tényleg növekedtek a magyarországi bérek? Jobb a megélhetés? Megérné otthon házat venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 éve élek Walesben, a férjem angol, itt ismerkedtünk meg. Nyártól elkezdünk házra gyūjteni,Anyukám szerint érdemes lenne visszaköltöznünk Magyarországra,mert úgy látja, javultak a bérek, és a gyerekek után is jár támogatás. Mit gondoltok?
2018. febr. 25. 11:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Egy nagy túrót. Ugyan olyan szar a megélhetés az átlag embernek mint régebben.
2018. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Igen, jobb, könnyebb a megélhetés, mint pár éve.
2018. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Anyukád szerint azért lenne érdemes hazaköltöznöd, mert akkor közel lenne hozzád és az unokákhoz, csak ezt nem mondja így ki.


Természetesen ez is egy fontos szempont, de csak emiatt ne költözzetek.


Ha boldogok vagytok ott, nincsenek megélhetési gondok, a gyerekek is jól érzik magukat, akkor egyértelműen maradjatok. Plusz nem biztos, hogy a férjed vagy akár te olyan munkát tudtok itthon találni, ami nektek tetszik.


Egyébként tényleg növekedtek a bérek és vannak támogatások is. De ahogy mondtam, ha kint minden jó, akkor nem érdemes azt feladni.

2018. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
Nagyot nőttek a bérek, és könnyebb munkát találni. Viszont az ingatlanárak rettenetesen felmentek az utóbbi években.
2018. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
troll
2018. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Gyerek még nincs, de pár év múlva szeretnénk. Állást egyszerū találni? Fōleg amiatt aggódunk, mert Nagy-Britannia ki fog lépni as EU-ból, és feltehetōleg el fognak szabadulni as árak. (Kicsit már most is)

Nem akarok nagyképūnek tūnni, de az évi egy nyaralást azért szükségesnek tartom, kell a kikapcs, nem iszunk, nem dohányzunk, utazni viszont szeretünk.

2018. febr. 25. 11:59
 7/25 anonim válasza:
34%
Szia én angliábol tértem haza fél éve. és igen meglehet élni! Ha te és párod elmentek dolgozni egy normál betanitott szalagos munkára kaptok 160/fő fizit (mi ennyit kapunk) 1 honapra szerintem ez elég. Házunk van falu helyen ,szerintem ha az alap megvan(ház,kocsi,butor,ruha) akkor ebből az ithoni fizetésböl szerintem tökéletesen el lehet lenni :) jah és falu helyen 2-3 milioért már öszkomfortos családi házakat lehet venni.(mi ennyiért vettük) tehát én azt mondom mindenhol meglehet élni csak akarni kell.sok sikert nektek :)))))))
2018. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%

Na igen és az egész EU-ban csak Magyarországon olyan a megélhetés hogy évi egy nyaralást megengedhessetek magatoknak :D

troll

2018. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Alaposan át kell gondolni. Akármi történik, a magyar életszínvonal még jó darabig nem fogja utolérni a britet. Kérdés, milyen szakképesítésekkel rendelkeztek. Kérdés, hol szeretnétek házat venni. Nem mindegy ugyanis, hogy Budán, vagy Kiskunkukutyinban.
2018. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagyok fideszes, de a tényekkel nehéz lenne vitatkozni, hogy 3x annyit keresek, mint 4-5-6 éve.
2018. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!