Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem írnak fizetést az...

Miért nem írnak fizetést az álláshirdetésbe egy betanított melónál? Elvileg azért mert akkor senki se menne oda de így se megy?

Figyelt kérdés

Ennek mi értelme? Álláshirdetés betanított munka műszóval operátor. Feltételek munka stb de fizetésről egy árva szó se még az se hogy versenyképes.

Ez azért van mert annyira szar a fizetés (min bér) hogy a cég attól fél ha beleírják senki se jelentkezik.

Az oké na de így jobb? Így nem írják bele, jelentkeznek sokan de azért scak el kell árulni előbb utóbb hogy mennyi is a bér, és akkor a jelentkező egyből meg is pattan. Szinte senki se jön. És ez egy csomó felesleges munka berendelni olyan embereket akiket úgyse vehetnek fel mert ennyiért nem jönnek el.


Nem lenne jobb beleírni a szar kis pénzt és akkor lehet hogy sokkal kevesbben jelentkeznének de aki meg jelentkezik az meg tudja mennyi is az annyi és van rá esély hogy elfogadja és idejön? Ha eleve tudja mennyi is a pénz.

Nem?


2018. febr. 27. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
De unalmas naponta ezt a kérdést olvasni. Sehova nem írják ki szinte, mert mert a bérek nem publikusak. Tökmindegy, hogy szar gyári meló vagy könyvelő vagy szoftverfejlesztő vagy bármi.
2018. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"mert mert a bérek nem publikusak"


Most idézzek rakat hirdetést a professionról ahol ott a bér?

Csomó helyen ott van.

2018. febr. 27. 19:59
 3/7 A kérdező kommentje:

De sose értettem és tényleg nem értem minek "titkolni " azt amit 1 telefonnal megtudok?


Minek?

Felhívom, jelentkeznék az állásra de tessék mondani mennyi a fizetés? Hát az kérem btto 180. (mondjuk)

Ezt minek titkolni?

2018. febr. 27. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem írják oda, mert köztudott, hogy minimálbér + pótlékok. Mégis mennyit fizetne szerinted ?! xd


Az engem már nem is érdekel, hogy nem írják oda, az sokkal inkább, hogy vannak olyan pofátlan cégek akik hirdetik a munkát orrba meg szájba idestova 1 éve és nem reagálják le a jelentkezését. Tavaly 2x jelentkeztem valahova, semmi, az idén láttam a workanian hirdették az állást, próbálkoztam megint, eltelt 1 hónap és lapít a munkaközvetítő mint szr a gazban, megint.

2018. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyreszt kepzeld el h a sok HRes mit dolgozna, semmit. Rajonnenek h nem is kell ide HRes. Ennyi eszuk van h csinaljak maguknak a melot h ne tunjenek senkinek ott.

Masreszrol pedig latjak egyiken h ennek jo a minimalber, megkinaljak, ha elfogadja oke, ha nem akkor huzzon a francba. Bemesz te Armani oltonyben, es azt mondjak h 2x-es minimalber. Elfogadod es igy tovabb. :) Sztem ez sok helyen ilyen, utana kifecsegik egymasnak akkor balhe van vmelyik reszrol ezert sokan kussolnak sztem errol.

2018. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

" es azt mondjak h 2x-es minimalber. "


Na azt nem mondják arra mérget vehetsz. Egy petákkal se többet. Inkább nem lesz ember és bezárnak de egy petákkal se többet.

2018. febr. 27. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban rossz ez a gyakorlat, hogy nem jelenik meg a fizetés az álláshirdetésben, bár a gyakorlat talán pozitív tendenciát mutat.

Mindkét félnek hasznos lenne ez, megkímélnék egymást egy felesleges beszélgetéstől.

2018. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!